Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tanie okulary Kraków
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,476
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
tanie okulary Kraków
Cześć! Gdzie w Krakowie można kupić w miarę tanio dobrej jakości okulary? Szukam czegoś dla męża, on i tak nie za bardzo szanuje, pracuje fizycznie więc te okulary to będą wiecznie zaprawą brudzone...Uśmiech Ale z drugiej strony też nie chciałabym żeby szkła były jakieś wadliwe, żeby wypadały itp. Coś porządnego za nieduże pieniądze – gdzie szukać?

Moje poprzednie tematy:
25-04-2019 13:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: tanie okulary Kraków
Możesz coś znajdziesz jeśli chodzi o oprawki w Oko Desing – oko-design.com. Wzory, kształty i kolory mają naprawdę efektowne, z takim designem jak u nich to się jeszcze nie spotkałam a noszę okulary już prawie 10 lat.

Moje poprzednie tematy:
26-04-2019 09:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kajka
Junior Member
**

Liczba postów: 45
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: tanie okulary Kraków
Polecam Ci zajrzeć na stronę https://iokulary.pl/ Duży wybór okularów progresywnych, korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Wile ciekawych modeli.

Moje poprzednie tematy:
29-04-2019 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: tanie okulary Kraków
Mylę, że skoro Twój mąż pracuje fizyczne, zdecydowanie bardziej komfortowym rozwiązaniem byłyby soczewki korekcyjne. Przy okazji chronią one oczy przed różnymi szkodliwymi czynnikami, m.in. zapruszeniem jakimiś materiałami budowlanymi czy zwyczajnym kurzem. Wiele o ich zaletach dowiedziałem się z https://www.acuvue.pl/soczewki-kontaktowe/oasys i od dwóch lat używam wyłącznie soczewek. Sprawdzają się w każdej sytuacji, tak samo przy pracy jak i uprawianiu sportu, nie ograniczają żadnej aktywności, a dbanie o nie jest bardzo proste, wystarczy codziennie płukać specjalnym płynem, który kosztuje grosze.

Moje poprzednie tematy:
15-05-2019 16:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: tanie okulary Kraków
A ja szukam tanich okularów polaryzacyjnych? Czy może wiecie, gdzie dostanę coś solidnego i dobrej jakości? Na jednej stronie znalazłam model s-177. Zastanawiam się czy te nie byłyby dla mnie dobre? Ponoć z łatwością można je dopasować do twarzy i stanowią skuteczną ochronę dla oczu. To prawda?

Moje poprzednie tematy:
29-05-2019 10:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olaprima
Senior Member
****

Liczba postów: 286
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #6
RE: tanie okulary Kraków
Bardzo dobrej jakości wybór okularów znajdziesz na Ceneo https://www.ceneo.pl/Okulary_oprawki_i_szkla/p:Hoya.htm . Przyznam szczerze, że jeśli mam możliwość kupienia czegoś przez internet, to wolę właśnie taką opcję zakupów. Szczególnie gdy ktoś poleca mi jakieś produkty. Sama zobacz na tą ofertę i zdecyduj. Mój mąż i ja już dla siebie wybraliśmy odpowiednie oprawki z tej strony. I to całkiem niedrogie.

Moje poprzednie tematy:
08-06-2019 14:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Greysowa
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: tanie okulary Kraków
Warto polować na promocje. Okulary generalnie nie są tanią rzeczą, ale na dobrej promocji można zapłacić spokojnie o połowę mniej. Może też zainteresuje was laserowa korekcja wzroku? Taka opcja pozwoli wam na odrzucenie okularów. W klinice Blikpol https://blikpol.pl/operacja-zacmy wykonują przeróżne zabiegi, w tym laserową korekcje wzroku, czy też operacje zaćmy i inne.

Moje poprzednie tematy:
11-06-2019 08:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gdzie w Krakowie wykonują okulary progresywne pawelpruski 2 98 27-02-2024 00:49
Ostatni post: Melka
  Naprawa okularów Kraków miki789 1 92 22-01-2024 12:23
Ostatni post: pawelpruski

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS