Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeprowadzka
Autor Wiadomość
Oliwa
Senior Member
****

Liczba postów: 481
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Przeprowadzka
Witam, poszukuję firmy, której mogłabym zlecić transport fortepianu, zależy mi więc na usłudze naparwdę solidnej. W sieci jest dużo firm, które oferują usługi przeprowadzkowe, jak np ta https://www.przeprowadzki.bielsko24.eu/, jednak chciałabym poznać Wasze opinie zanim zdecyduję. Ktoś może doradzić?

Moje poprzednie tematy:
18-02-2019 10:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Natka17
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Przeprowadzka
Myślę, że nikt nie lubi się przeprowadzać. Każdemu kojarzy się to z bałaganem i ogromną ilością zmarnowanego czasu. Kiedy ja ostatni raz się przeprowadzałam nie miałam nawet odpowiednich kartonów, żeby to wszystko popakować , więc żałuję bardzo że nie skorzystałam z usług firmy przeprowadzkowej. Jeżeli wam szykuje się przeprowadzka to sprawdźcie koniecznie firmę http://www.dar-bet.com.pl/ Dzięki sprzętowi, który posiadają są w stanie przewieźć nawet największe elementy takie jak sprzęty elektroniczne, których transport jest niesamowicie trudny.

Moje poprzednie tematy:
04-03-2019 22:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radek270
Member
***

Liczba postów: 70
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Przeprowadzka
Wow, transport fortepianu to prawdziwe wyzwanie, to nie brzmi jak zadanie z zakresu regularnej przeprowadzki kraków, a bardziej jak istna operacja logistyczna godna programu dokumentalnego. Daj znać jak to rozwiązałaś Smile

Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-03-2019 15:14 przez radek270.)
    06-03-2019 15:14
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Folijka
    Member
    ***

    Liczba postów: 222
    Dołączył: Oct 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: Przeprowadzka
    Faktycznie do takiego transportu musisz znaleźć solidną firmę, która będzie potrafiła zabezpieczyć fortepian i przewieźć go bez żadnego uszczerbku, a nie wszystkie mają takie doświadczenie. Z całą pewnością możesz z tym problemem zgłosić się do firmy TDU Usługi transportowe Poznań, krajowe i zagraniczne, która na co dzień zajmuje się przeprowadzkami i niejednokrotnie miała styczność z takim bardziej wymagającym przewozem nietypowych rzeczy. Sprawdź opinie, przeglądnij zakres ich usług, popatrz też na cennik. Lepszej i bardziej rzetelnej oferty na rynku nie znajdziesz.

    Moje poprzednie tematy:
    17-03-2019 09:52
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    monikabert90
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,419
    Dołączył: Nov 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Przeprowadzka
    Jeśli czeka Was w najbliższym czasie przeprowadzka, to polecam zajrzeć do artykułu na stronie internetowej https://rozarent.pl/blog/bid-19-jak-zorg...w-i-stresu. Dowiecie się z niego, jak taką przeprowadzkę idealnie zorganizować, aby obyło się bez niepotrzebnych nerwów i stresu Wink

    Moje poprzednie tematy:
    20-10-2020 19:50
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Lukrecja
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,099
    Dołączył: Jan 2015
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Przeprowadzka
    Jeżeli pomogą nam znajomi, tak naprawdę przeprowadzką możemy zająć się samodzielnie. Jednakże w sytuacji, gdy nie możemy skorzystać z tego typu pomocy, zdecydowanie warto sięgnąć po usługi takiej firmy jak tiptoptrans.pl . Oferuje ona transport krajowy zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Co więcej możemy tutaj zlecić nawet przewóz nietypowych rzeczy, a jednocześnie nie musimy obawiać się o bezpieczeństwo naszego dobytku czy też szybką realizację.

    Moje poprzednie tematy:
    22-10-2020 09:08
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    betty36
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 727
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Przeprowadzka
    Koniecznie sprawdź propozycje w internecie. Myślę, że na pewno natrafisz na firmę, która pomoże Ci z przewiezieniem fortepianu.

    Moje poprzednie tematy:
    26-10-2020 11:21
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Melka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 813
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Przeprowadzka
    Przeprowadzka to duże wyzwanie logistyczne i warto się zapoznać z tematem na przykład tutaj https://krakow-atrakcje.pl/zorganizowac-...prowadzki/ zanim się sami podejmiemy takiego zadania. Dzięki specjalistom unikniemy nerwów i otarć a nawet uszkodzeń ciała o co łatwo w tym fachu. Ja wychodzę z założenia że lepiej zapłacić i mieć spokój.

    Moje poprzednie tematy:
    02-11-2020 23:26
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    seba
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 905
    Dołączył: Dec 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Przeprowadzka
    W sieci można znaleźć wiele artykułów, które ułatwią nam zadania takie jak przeprowadzka. Polecam jeden z nich na stronie https://www.wywrota.pl/obyczaje/69617-pr...lodzi.html . Warto sobie w wolnej chwili poczytać.

    Moje poprzednie tematy:
      08-12-2020 17:46
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      sylka
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,401
      Dołączył: Nov 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #10
      RE: Przeprowadzka
      Jeżeli jesteście na etapie przeprowadzki to na pewno rozglądacie się za odpowiednią firmą, która się tym zajmuje. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z przeprowadzki w Warszawie Jest to sprawdzona firma, na której można w pełni polegać.

      Moje poprzednie tematy:
      15-12-2020 12:57
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Przeprowadzka Jankowiak 42 11,254 Dzisiaj 19:02
      Ostatni post: Katarzyna88
        Przeprowadzka Jankowiak 38 8,307 25-12-2023 11:55
      Ostatni post: sammas

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS