Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oprogramowanie do firmy produkcyjno-handlowej
Autor Wiadomość
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Oprogramowanie do firmy produkcyjno-handlowej
Słyszałem, że rozwiązania związane ze zautomatyzowaniem planowania produkcji czy sprzedaży są obecnie niemal tak popularne jak programy do faktur. Pomyślałem więc aby i w swojej firmie coś takiego wdrożyć. Zależy mi szczególnie na kontrolowaniu produkcji. Na https://www.cfi.pl/harmonogramowanie-produkcji/ czytałem o nowoczesnych harmonogramach, dzięki którym mogę nawet zdalnie trzymać rękę na pulsie, zarządzać etapami pracy itd. Ciekaw jestem na ile jest to realnie pomocne i czy program wyróżnia na tyle intuicyjna obsługa, że bez problemu dam sobie z tym radę?

Moje poprzednie tematy:
15-01-2019 15:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gooosia
Member
***

Liczba postów: 146
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Oprogramowanie do firmy produkcyjno-handlowej
Zwracaj też uwagę na to, że nie każde oprogramowanie działa tak samo. Poza tym jest podział na system erp albo system dms. Najlepiej jest skonsultować się z producentem albo partnerem i umówić się na pokaz zdalny. Dzięki temu będziesz wiedzieć czy to system dla Ciebie czy jednak powinnaś szukać dalej.

Moje poprzednie tematy:
21-01-2019 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lerry
Member
***

Liczba postów: 51
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Oprogramowanie do firmy produkcyjno-handlowej
Sprawdź kilka firm, umów się na prezentację i wtedy będzie łatwiej kogoś wybrać. Z tego, co widzę to oprogramowanie dla firm handlowych i produkcyjnych mają na connecto.pl, warto się spotkać, dowiedzieć się jakie są możliwości i tak dalej.

Moje poprzednie tematy:
24-01-2019 17:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Oprogramowanie do firmy produkcyjno-handlowej
Jeśli interesuje Was nowoczesne oprogramowanie informatyczne dla Waszej firmy, to polecam zapoznać się z ofertą firmy Primesoft na ich stronie http://www.primesoft.pl/. Dzięki nim wydajność pracy w Waszej firmie może znacznie wzrosnąć, z kolei koszty mogą się obniżyć Wink My współpracujemy z nimi już kilka lat i bardzo sobie tą współprace chwalimy Smile

Moje poprzednie tematy:
12-04-2019 10:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patrycjusz
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Oprogramowanie do firmy produkcyjno-handlowej
Oprogramowanie w firmie produkcyjnej jest szczególnie ważnym aspektem i to właśnie dzięki niemu efektywność pracy pracowników może wzrosnąć i to bardzo wysoko. Z tego co czytałem np. na stronie internetowej https://www.ecommerce2day.pl/aplikacja-k...azynowych/ sprawdza się to idealnie w przypadku firm produkcyjnych oraz sklepów internetowych - wydajność jest na prawdę na wysokim poziomie.

Moje poprzednie tematy:
    15-04-2019 12:46
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    endriu15
    Member
    ***

    Liczba postów: 175
    Dołączył: Jun 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Oprogramowanie do firmy produkcyjno-handlowej
    Myślę, że wybierając oprogramowanie w pierwszej kolejności należy zastanowić się, jakie funkcjonalności są nam potrzebne. Bo po co inwestować w oprogramowanie, którego nie będziemy w pełni wykorzystywać? Dla mnie taka analiza była priorytetem. Co nie znaczy, że zadanie było łatwe. Ostatecznie korzystałem z pomocy, dokładnie z usług https://cshark.com/areas/regtech/, którzy pomogli dobrać oprogramowanie potrzebne dla mojej firmy.

    Moje poprzednie tematy:
      23-04-2019 22:41
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Yayo
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 720
      Dołączył: Apr 2014
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #7
      RE: Oprogramowanie do firmy produkcyjno-handlowej
      Jako firma produkcyjna zapewne macie własny magazyn. W zasadzie to podstawa bowiem gdzieś trzeba przechowywać wyprodukowane towary. Jeśli zależy Wam na zwiększeniu powierzchni magazynowania i optymalizacji obsługi magazynu to rozważcie wdrożenie takich rozwiązań jak automatyka magazynowa. Firma Data Consult dobiera wyposażenie oraz systemy do zarządzania magazynem dopasowane do potrzeb przedsiębiorstwa. Myślę, że warto rozważyć wdrożenie takich nowoczesnych rozwiązań.

      Moje poprzednie tematy:
      25-04-2019 11:40
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      jjusti18
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,506
      Dołączył: Apr 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #8
      RE: Oprogramowanie do firmy produkcyjno-handlowej
      Natomiast wszelkie produkty jakie byłby wam potrzebne do automatyki przemysłowej nie wiem czy wiecie, ale znajdziecie tutaj https://indual.pl/kategoria-produktu/aut...ilownikow/ . Firma ta ma spore doświadczenie w tej branży, dlatego oferuje u siebie tylko sprawdzone i niezawodne produkty.

      Moje poprzednie tematy:
      (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-06-2019 22:27 przez jjusti18.)
      08-06-2019 00:15
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Anitas04
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 46
      Dołączył: Oct 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #9
      RE: Oprogramowanie do firmy produkcyjno-handlowej
      Tu nie tylko trzeba będzie zainteresować się jednym oprogramowaniem do zarządzania taką firmą, ale i też mniejszymi rozwiązaniami z działu IT. Zajrzyjcie sobie tu może na stronkę https://totalvnc.com i sprawdźcie jak działa proponowany przez nich program. Służy on do zdalnego sterowania komputerami w firmie z innej jednostki. Na pewno też bardzo przydatna rzecz.

      Moje poprzednie tematy:
      18-06-2019 06:42
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Myszka
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 615
      Dołączył: Sep 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #10
      RE: Oprogramowanie do firmy produkcyjno-handlowej
      Jeśli nie masz wiedzy, to może zapytaj o poradę konsultanta? Na pewno taką możliwość daje https://www.vebo.pl/. Dodatkowo mają naprawdę ogromny wybór różnego rodzaju programów oraz szkoleń, które ułatwią zarządzanie. Zobacz, może uda Ci się coś wybrać dla siebie.

      Moje poprzednie tematy:
      24-06-2019 11:35
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Oprogramowanie komputerowe laik66 7 1,262 25-05-2023 17:32
      Ostatni post: patisia78
        oprogramowanie do firmy maminka 25 10,418 23-05-2023 12:54
      Ostatni post: Karo29

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS