Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iniekcje z kolagenu
Autor Wiadomość
malinak22
Member
***

Liczba postów: 62
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
iniekcje z kolagenu
Masz problemy ze stawami? Ciągle cię coś boli? Polecam produkt przedstawiony na tej stronie iniekcje do barku żelem który specjalnie stworzyli do leczenia osteoarozy. Wstrzykuje się produkt do torebki stawowe. Ten produkt zwiększa „smarowanie’ i dzięki temu mamy większą swobodę ruchu.

Moje poprzednie tematy:
14-01-2019 20:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tralinka
Senior Member
****

Liczba postów: 497
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: iniekcje z kolagenu
Oczywiście że na problemy ze stawami kolagen i suplementy z kolagenem będą pomocne http://centrumkolagenu.edu.pl/dzialanie-...tuzje.html, zobaczcie sobie jednak na tej stronce ile tak naprawdę robi w naszym organizmie kolagen. Na ile płaszczyzn naszego zdrowia wpływa. Warto go stosować, również ten w formie płynnej.

Moje poprzednie tematy:
30-04-2019 16:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
betty36
Senior Member
****

Liczba postów: 727
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: iniekcje z kolagenu
Ja ostatnio rzeczywiście słyszałam wiele dobrego o kolagenie. Sama zastanawiam się nad zakupem takiego suplementu.

Moje poprzednie tematy:
16-01-2021 13:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marcela
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: iniekcje z kolagenu
Jeśli problem ze stawem jest wynikiem urazu to także takie zastrzyki pomogą? Mój znajomy jest narciarzem i podczas ostatniego treningu zaczął odczuwać ból kciuka. Pokazywałam mu na stronie https://carolina.pl/klinika-ortopedii-i-...narciarza/ co to może być, objawy bardzo pasują. Zależy mu aby jak najszybciej dość wrócić do sprawności dlatego zastanawia się co dalej zrobić i gdzie się udać do lekarza.

Moje poprzednie tematy:
15-09-2023 23:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: iniekcje z kolagenu
No właśnie może wcześniej warto spróbować suplementu z kolagenem. Wiem, że dobrze sprawdza się Flexistav Xtra, ma bardzo bogaty skład, poza kolagenem też między innymi kwas hialuronowy i glukozaminę (w sumie aż dziesięć składników aktywnych).

Moje poprzednie tematy:
22-09-2023 22:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS