Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miesiączka po ciąży
Autor Wiadomość
garbro
Junior Member
**

Liczba postów: 21
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Miesiączka po ciąży
Dziewczyny mam dość nietypowe pytanie. Czy zauważyłyście różnicę w obfitości miesiączki przed i po ciąży? U mnie po ciąży miesiączki stały się dużo bardziej obfite i bolesneSad Dlatego zastanawiam się czy nie zrezygnować z podpasek (czasem nie nadążam z wymianą) i nie zacząć stosować tamponów https://www.myob.pl/procomfort-night? Szczerze mówiąc nigdy nie używałam tamponów, ale chyba nie jest to nic trudnego? Na pewno czułabym się bardziej pewna siebie i nie myślała tylko o tym czy coś mi przecieknie czy nie....

Moje poprzednie tematy:
02-01-2019 13:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kawalka
Senior Member
****

Liczba postów: 672
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Miesiączka po ciąży
To wszystko może być spowodowane problemami hormonalnymi. I warto się przebadać pod tym kątem. Albo stosować taki preparat na wyregulowanie gospodarki hormonalnej - https://ovarin.pl/ Ja na przykład stosuje je przy PCOS i mam regularniejsze cykle i mniej bolesne dzięki temu

Moje poprzednie tematy:
01-03-2019 14:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szyszunia
Senior Member
****

Liczba postów: 260
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Miesiączka po ciąży
Ja po ostatnim porodzie mialam wlasne mega obfote krwawienia.. a do tego potrafily trwac dwa tyg, Tampony byly wygodniejsze wlasnie te nocne bo bardziej chlonne. Ale potem poszlam do lekarza by jakos te hormony wyregulowac i dostalam tabletki antykoncepcyjne vines. Po dwoch miesiacach ich brania moj problem zniknal. Okres mam 3 do 4 dni, obfitosc malutka i co wazne zer bolu czy PMS. Jestem tak zadowolona ze masakra Big Grin

Moje poprzednie tematy:
14-04-2019 13:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fromja
Member
***

Liczba postów: 240
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Miesiączka po ciąży
Też macie po porodzie dużo bardziej obfite miesiączki i bolesne? U mnie to jakiś koszmar, mnie skreca z bólu, 2 dni wyjęte z zycia, koleżanka mi poleciła na bóle vemonis femi, jeszce nie testowałam, ale mówi że bardzo dobrze dziala na ból i rozkurcza

Moje poprzednie tematy:
18-12-2019 14:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hutkowa
Member
***

Liczba postów: 168
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Miesiączka po ciąży
Nie znam tych tabletek, to vemonis femi to bez recepty kupujesz? Jakby to było świetne nie musieć brac kilku różnych preparatów tylko jedny działać przy okresie, niedugo mi się zbliża to może kupię i wypróbuję

Moje poprzednie tematy:
14-01-2020 15:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Miesiączka po ciąży
Jeśli niedawno rodziłaś to raczej nie planujesz kolejnego dziecka wiec pomyśl o antykoncepcji doustnej, tym bardziej że tabletki pomagają w zmniejszeniu obfitości krwawień i bólach. Osobiście belarę biorę i już żadnych przeciwbólowych środków nie potrzebuję

Moje poprzednie tematy:
16-03-2020 15:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anakonda
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,313
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Miesiączka po ciąży
Ja takiej konkretnej miesiączki to dostałam jakieś 3 miesiące po porodzie. Wcześniej to tylko plamienia miałam.

Moje poprzednie tematy:
16-03-2020 15:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fromja
Member
***

Liczba postów: 240
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Miesiączka po ciąży
Tak vemonis jest bez recepty, wypróbuj koniecznie, wydaje mi się, ze to najsskuteczniejszy lek jaki do tej pory stosowalam na bóle menstruacyjne. Cieszę się, ze znalazłam coś co szybko działa, bo ból mnie potrafi wyłączyć z zycia na cały dzień takie mam bolesne mieesiczki.

08-04-2020 00:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tereska087
Member
***

Liczba postów: 104
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Miesiączka po ciąży
W przypadku każdej nieprawidłowości w cyklu miesięcznym zawsze trzeba skonsultować z lekarzem. On najlepiej określi co jest problemem. W niektórych przypadkach jak na przykład pcos można na przykład sięgnąć po Inofem - https://inofem.pl/, który wpływa na uregulowanie gospodarki hormonalnej, w tym także właśnie miesiączki.

Moje poprzednie tematy:
    28-06-2020 21:42
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    evelinka23
    Member
    ***

    Liczba postów: 105
    Dołączył: Dec 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Miesiączka po ciąży
    Też mi się wydaje, że nie ma na co czekać tylko iść do ginekologa, najlepiej do tego prowadzącego ciążę. Jednak jeśli to nie możliwe, to polecić mogę dr Agnieszka Czapska to doskonała, wykształcona i doświadczona Pani ginekolog, która z pewnością Wam pomoże nie tylko w tej sytuacji, ale również przy ciąży, różnych infekcjach i chorobach czy też badaniach kontrolnych. Doktor Czapska przyjmuje w Centrum Medycznym Babka Medica – nowoczesne, czyste i świetnie wyposażone miejsce 

    Moje poprzednie tematy:
    15-09-2020 14:29
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Mam problem z wypadaniem włosów po ciąży elacara 25 4,787 16-12-2023 20:56
    Ostatni post: alicja930
      Pierwsza miesiączka Tapikur 2 1,104 28-10-2019 23:40
    Ostatni post: lalamido

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS