Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
edukacja internetowa
Autor Wiadomość
nastoletni_grzesio
Member
***

Liczba postów: 81
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
edukacja internetowa
Jak w temacie, nauka przez internet z roku na rok staje się coraz popularniejsza, sprawdź sam
platforma e-learningowa

Moje poprzednie tematy:
18-05-2018 13:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
betty36
Senior Member
****

Liczba postów: 727
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: edukacja internetowa
Rzeczywiście nauka online jest teraz bardzo popularna i jest to oczywiście uzasadnione. Tak się składa, że ja ostatnio natrafiłam na stronę: https://alamama.pl/mama-i-dziecko/ to portal w którym edukacja odgrywa bardzo ważną rolę. Znajdziecie tam konkretne wskazówki zarówno dla rodziców jak i nauczycieli. Ja zaglądam tam regularnie Smile

Moje poprzednie tematy:
01-03-2021 23:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
shizune
Senior Member
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: edukacja internetowa
Powiem tylko - nie zazdroszczę wyboru. Wiadomo, że jako rodzice, chcemy jak najlepiej dla naszego dziecka. To normalne, dlatego też zastanawiamy się nad tym dość poważnie. Jednak mam wrażenie, że wielu z nas to przerasta. A jeszcze teraz to nauczanie zdalne. Może warto poszukać pomocy? Wiem, że na stronie https://gim1.swiebodzin.pl/ sprawdzicie, jak pisać podstawowe dokumenty, czy wypracowania szkolne.

Moje poprzednie tematy:
23-03-2021 20:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: edukacja internetowa
Grunt to, aby faktycznie się uczyć... Zwłaszcza, jak jesteście przed najważniejszymi egzaminami... Tutaj macie link na nowaera.pl gdzie znajdziecie same ważne wiadomości co do egzaminów ósmoklasistów. Dowiecie się tam jak skutecznie się przygotować do takiego testu.

Moje poprzednie tematy:
24-09-2021 12:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wigzi
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,036
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: edukacja internetowa
Edukacja online jest najgorszą opcją według mnie, ponieważ dzieci nie przykładają się tak do nauki jak powinny, poza tym brak kontaktu z rówieśnikami ma na nich zły wpływ. U nas w szkole od niedawna jest program moc emocji nowa era https://swiatprogramow.pl/moc-emocji.html dzieci chętnie chodzą na dodatkowe zajęcia, jeśli jest taka możliwość.

Moje poprzednie tematy:
30-12-2021 13:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MacieX822
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: edukacja internetowa
Takie narzędzia są konieczne do skutecznej nauki wśród dzieci. Warto rozwijać się w tym kierunku bo nie wiadomo do końca jak w najbliższych latach będzie wyglądać nasza edukacja. Z nauką online bardzo dobrze radzi sobie szkoła, do której chodzi mój syn. Te Vizja ma wszystko super zorganizowane.

Moje poprzednie tematy:
17-01-2022 18:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: edukacja internetowa
Ja też uczę się z internetem. I powiem wam, że taka nauka idzie mi znacznie lepiej, aniżeli nauka z książkami Smile Mam nawet namiar na stronę, gdzie są wiedza o społeczeństwie zadania Dzięki temu, na zajęcia zawsze przychodzę przygotowana.

Moje poprzednie tematy:
31-01-2022 11:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Strona internetowa Karolcia1993 64 21,893 10-07-2023 10:30
Ostatni post: kajteeek
  iNTERNETOWA TELEWIZJA HD boczek952 8 2,547 30-05-2023 18:28
Ostatni post: ninjaa

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS