Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strój na rower
Autor Wiadomość
Linkopaa
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Strój na rower
Jasne, musi być wygodnie i odpowiednio do pogody.
Moje poprzednie tematy:


    kanban
    22-01-2018 11:44
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Polariw
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 48
    Dołączył: Jan 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #12
    RE: Strój na rower
    (22-01-2018 00:44)kajak napisał(a):  Na rowerze dobre odprowadzanie ciepła jest bardzo ważne bo można się zapocić i przewiać. Dlatego wręcz należy jeździć na rowerze w takiej odzieży jak Ty

    Dokładnie, masz rację. A Ty używasz? Jakiego producenta?

    Moje poprzednie tematy:
      25-01-2018 16:00
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Hozbi
      Member
      ***

      Liczba postów: 55
      Dołączył: Jan 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #13
      RE: Strój na rower
      (11-01-2018 22:10)diksi napisał(a):  a wiesz może czy są mechanixy bezpalcowe ? bo takie też mi się przydają
      Są też bezpalcowe militaria.pl/mechanix_wear/rekawice_mechanix_wear_m-pact_fingerless_covert_black_mfl-55_p48396.xml ale według mnie lepsze są pełne, bo w razie upadku nie pozdzieramy sobie palców
      (11-01-2018 23:21)Polariw napisał(a):  Ja kiedyś jeździłam po prostu w dresie, ale od niedawna wskoczyłam własnie w koszulkę termoaktywną, i jest o niebo lepiej! Nieporównywalny komfort jazdy Big Grin Ba, znalażłam nawet top i szorty termoaktywne od Fjord Nansena nawet Big Grin teraz żadne temperatury mi nie straszne Big Grin
      Dużo jest dobrej odzieży do sportów różnego rodzaju. Ja mam komplet helikona i ani mi sie śni wychodzić bez niego biegać czy jechać na narty militaria.pl/helikon/bielizna_termoaktywna_helikon_us_lvl_1_black_-_komplet_kp-un1-po-01_p84275.xml
      (17-01-2018 13:39)Wrekortek napisał(a):  Ja raczej preferuję zwykłą dresową odzież na rower. Smile Nic specjalnego, jedynie co to rękawiczki typowe do roweru to rzecz warta inwestycji.
      Nie jest Ci za gorąco w dresach luźnych? Mnie zawsze denerwowało to, że robiły duży opór powietrza jak były za duże.

      Moje poprzednie tematy:
      27-01-2018 20:06
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      kajak
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 34
      Dołączył: Jan 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #14
      RE: Strój na rower
      (27-01-2018 20:06)Hozbi napisał(a):  
      (11-01-2018 22:10)diksi napisał(a):  a wiesz może czy są mechanixy bezpalcowe ? bo takie też mi się przydają
      Są też bezpalcowe militaria.pl/mechanix_wear/rekawice_mechanix_wear_m-pact_fingerless_covert_black_mfl-55_p48396.xml ale według mnie lepsze są pełne, bo w razie upadku nie pozdzieramy sobie palców
      Do pewnych sportów fajnie mieć bezpalcowe jednak. Fajnie, że mają aż taki wybór.

      (27-01-2018 20:06)Hozbi napisał(a):  
      (11-01-2018 23:21)Polariw napisał(a):  Ja kiedyś jeździłam po prostu w dresie, ale od niedawna wskoczyłam własnie w koszulkę termoaktywną, i jest o niebo lepiej! Nieporównywalny komfort jazdy Big Grin Ba, znalażłam nawet top i szorty termoaktywne od Fjord Nansena nawet Big Grin teraz żadne temperatury mi nie straszne Big Grin
      Dużo jest dobrej odzieży do sportów różnego rodzaju. Ja mam komplet helikona i ani mi sie śni wychodzić bez niego biegać czy jechać na narty militaria.pl/helikon/bielizna_termoaktywna_helikon_us_lvl_1_black_-_komplet_kp-un1-po-01_p84275.xml
      aż tak ciepły czy aż tak komfortowy?

      (27-01-2018 20:06)Hozbi napisał(a):  
      (17-01-2018 13:39)Wrekortek napisał(a):  Ja raczej preferuję zwykłą dresową odzież na rower. Smile Nic specjalnego, jedynie co to rękawiczki typowe do roweru to rzecz warta inwestycji.
      Nie jest Ci za gorąco w dresach luźnych? Mnie zawsze denerwowało to, że robiły duży opór powietrza jak były za duże.
      Pewnie to zależy od gustu bo np ja bardzo lubię wszystko co luźne

      Moje poprzednie tematy:
        28-01-2018 21:25
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Yayo
        Senior Member
        ****

        Liczba postów: 720
        Dołączył: Apr 2014
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #15
        RE: Strój na rower
        A okulary? Uzywacie jakis okularow podczas jazdy na rowerze? Sa specjalne sportowe okulary - wygladaja niezle, spojrzcie sami: http://americanway.pl/ - idealne wlasnie na rower czy do biegania. Sa dostepne rowniez okulary sportowe z polaryzacja - te to juz w ogole wypasione.

        Moje poprzednie tematy:
        30-01-2018 22:25
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        diksi
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 47
        Dołączył: Jan 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #16
        RE: Strój na rower
        (30-01-2018 22:25)Yayo napisał(a):  A okulary? Uzywacie jakis okularow podczas jazdy na rowerze? Sa specjalne sportowe okulary - wygladaja niezle, spojrzcie sami: http://americanway.pl/ - idealne wlasnie na rower czy do biegania. Sa dostepne rowniez okulary sportowe z polaryzacja - te to juz w ogole wypasione.
        ja na rower mam taki model https://www.militaria.pl/bolle/okulary_t..._p4581.xml

        (28-01-2018 21:25)kajak napisał(a):  Do pewnych sportów fajnie mieć bezpalcowe jednak. Fajnie, że mają aż taki wybór.
        no na rower i cieplejsze dni nie wyobrażam sobie żeby mieć zwykłe rękawiczki Tongue

        (28-01-2018 21:25)kajak napisał(a):  aż tak ciepły czy aż tak komfortowy?
        w chłodne dni zapewnia ciepło, zatem latem daje ochłodzenie więc wszystko jasne, poza tym czytając opinie nawet jeżdżą w nich na motocyklach więc komfort musi byc

        (28-01-2018 21:25)kajak napisał(a):  Pewnie to zależy od gustu bo np ja bardzo lubię wszystko co luźne
        ja to bym się bała że luźne dresy jeszcze mi się zaplączą czy coś, lepiej mieć coś dopasowanego do ciała

        Moje poprzednie tematy:
          (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-02-2018 23:42 przez diksi.)
          03-02-2018 23:37
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          Myszka
          Senior Member
          ****

          Liczba postów: 615
          Dołączył: Sep 2015
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #17
          RE: Strój na rower
          No i też odzież sportowa ma to do siebie, że prawidłowo przepuszcza powietrze. Ja kupuję ciuchy w https://adrenaline.pl/. Jeżdżę na rowerze i biegam więc ciuchy mam podobne.

          Moje poprzednie tematy:
          06-02-2018 13:53
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          Jan_Z
          Junior Member
          **

          Liczba postów: 36
          Dołączył: Apr 2017
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #18
          RE: Strój na rower
          Yayo, ja akurat jeśli chodzi o okulary na rower i w ogóle do uprawiania sportu mogę polecić: http://okularydlasportowcow.com.pl/ - do tej pory się sprawdzały muszę przyznać, zadowolony jestem. Sprawdź sobie jeśli masz ochotę, bo moim zdaniem bardzo fajnie o klienta tam dbają i pomogą Ci dobrać to co trzeba.

          Moje poprzednie tematy:
            (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2018 09:18 przez Jan_Z.)
            08-02-2018 09:17
            Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
            Witkarrek
            Member
            ***

            Liczba postów: 95
            Dołączył: Dec 2017
            Reputacja: 0
            Status: Offline
            Post: #19
            RE: Strój na rower
            Dobrze mówicie, strój trzeba dopasować do pogody. Ale generalnie to odzież kolarska bardzo dobrze trzyma ciepło i oddycha więc takie ubrania powinniście szukać. Najlepiej, ja w sumie tak robie, odwiedzać sklepy rowerowe. W sklepie https://www.drerowery.pl/pl/c/ODZIEZ/69 znajdziecie już profesjonalną odzież rowerową/kolarską, a także zakupicie części rowerowe. Myślę, że jest to najwyższy czas na przygotowywania do sezonu

            Moje poprzednie tematy:
            19-02-2018 21:43
            Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
            jjusti18
            Posting Freak
            *****

            Liczba postów: 2,506
            Dołączył: Apr 2017
            Reputacja: 0
            Status: Offline
            Post: #20
            RE: Strój na rower
            A wiecie może gdzie można zakupić siodełko do roweru takie w żywych kolorach? Właśnie trafiłam na artykuł http://transgraniczna.pl/niewielkie-siod...h-kolorow/ i mnie zainspirował do zakupu takiego produktu. Myślę, że takie siodełko w odważnych barwach będzie fajnie wyglądać i doda charakteru mojemu rowerowi.

            Moje poprzednie tematy:
            20-02-2018 14:39
            Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
            Odpowiedz 


            Podobne wątki
            Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
              Okulary sportowe na rower i bieganie magda1990 12 8,814 27-02-2024 13:04
            Ostatni post: Aligru
              Gdzie kupić rower miejski pawelpruski 7 1,354 27-10-2023 10:22
            Ostatni post: barto776

            Skocz do:


            Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

            Reklama:


            auto promocje, wyprzedaże

            wyprzedaże, promocje - meble


            Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS