Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowoczesne technologie
Autor Wiadomość
Kajka
Junior Member
**

Liczba postów: 45
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #101
RE: Nowoczesne technologie
Piękne nowoczesne oświetlenie do każdego pomieszczenia znajdziesz w https://kosmicznelampy.pl/search.php?tex...ering=ajax Solidne. Idealne dla każdeo.

Moje poprzednie tematy:
17-05-2019 14:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kostusia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,024
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #102
RE: Nowoczesne technologie
Teraz naprawdę jest w czym wybierać im szybciej zajdziesz odpowiednie programy do Twojej firmy tym lepiej bo szybciej nad wszystkim zapanujesz. Zerknij sobie tu https://www.vebo.pl/wondershare-filmora
masz naprawdę duży wybór tego typu programów i jestem pewna, że coś odpowiedniego znajdziesz.

Moje poprzednie tematy:
18-05-2019 15:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
persymona
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #103
RE: Nowoczesne technologie
Technologia ciągle idzie do przodu. Niedawno zmieniliśmy zmywarkę i aż się zdziwiłam jakie są teraz modele. Wybraliśmy model który ma podnoszony do góry kosz. Super wygoda, można bardzo lekko podnieść kosz i bez schylania wkładać czy wyjmować naczynia, na pewno kręgosłup jest mi za to wdzięczny.

Moje poprzednie tematy:
18-05-2019 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manianna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 911
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #104
RE: Nowoczesne technologie
Jeśli prowadzi się własną firmę to wprowadzanie nowoczesnych technologii jest konieczne. W przypadku zakładu produkcyjnego warto pomyśleć o dodatkowych zabezpieczeniach w postaci systemów przeciwwybuchowych i przeciwpożarowych. Dobre rozwiązania w tym zakresie oferuje firma Corona https://corona.org.pl/ . U nich możecie zamówić wykonanie projektu oraz wdrożenie zabezpieczeń dla Waszej firmy.

Moje poprzednie tematy:
24-05-2019 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bemos
Member
***

Liczba postów: 238
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #105
RE: Nowoczesne technologie
My chcieliśmy aby w naszym domu, a w zasadzie w pokoju dziecięcym naszej córeczki zrobić wygłuszenie ścian za pomocą materiałów budowlanych takich jak: https://www.bitmat.pl/pl/c/Wygluszanie-scian/71 . Powiem Wam, że są świetne. Teraz mam pewność, że mała ma spokój przy zasypianiu.

Moje poprzednie tematy:
24-05-2019 18:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bonk80
Member
***

Liczba postów: 204
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #106
RE: Nowoczesne technologie
powstało bardzo dużo programów specjalistycznych dedykowanych dla danych branż, ich celem jest usprawnienie pracy. Przykładem jest elektroniczna dokumentacja medyczna dla lekarzy https://aurero.pl/mozliwosci/edm-dla-lekarzy/, używam i faktycznie pomaga w prowadzeniu własnej działalności
Moje poprzednie tematy:


Umiłowani bogów umierają młodo.
26-05-2019 12:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Yayo
Senior Member
****

Liczba postów: 720
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #107
RE: Nowoczesne technologie
Nie ma co ukrywać, że obecnie wszędzie obecne są nowoczesne technologie. Tak jak wcześniej zostało wspomniane - szczególnie firmy musza postawić na wprowadzanie nowych rozwiązań. Zakłady produkcyjne powinny wprowadzać nowoczesną aparature pomiarową. W niektórych branżach bardzo przydatne analizatory wykonujące test nir, analizatory wilgotności, lepkości itp. Takie narzędzia oferuje firma Industa. Industa to producent aparatury pomiarowej wykorzystywanej w różnych gałęziach przemysłu.

Moje poprzednie tematy:
29-05-2019 12:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafon
Member
***

Liczba postów: 98
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #108
RE: Nowoczesne technologie
Na przestrzeni ostatnich lat powstało też wiele nowoczesnych zapór sieciowych. Dzięki nim można zapewnić bezpieczeństwo swojej sieci komputerowej. Ja ostatnio zaopatrzyłem się w firewall cisco 4948 i szczerze mówiąc jestem pod wielkim wrażeniem tego urządzenia. Oferuje wiele funkcji, a przy okazji nie kosztuje wiele pieniędzy.

Moje poprzednie tematy:
    30-05-2019 12:57
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    magda676
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,817
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #109
    RE: Nowoczesne technologie
    Nowoczesne technologie są teraz bardzo zaskakujące, ponieważ wprowadzane są duże zmiany i dużo możliwości wchodzi na rynek. Ja aktualnie dowiedziałam się ze strony https://linux-magazine.pl/lm173/gogs-wla...b-588.html że można zainstalować i skonfigurować własną alternatywę dla popularnego serwisu GitHub. Próbowaliście kiedyś czegoś takiego?

    Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-05-2019 11:15 przez magda676.)
    31-05-2019 00:34
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Maszka
    Member
    ***

    Liczba postów: 99
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #110
    RE: Nowoczesne technologie
    Pojęcia nie mam, co to jest. Na mnie ostatnio zrobiły wrażenie nowoczesne piekarniki parowe. Sama mam Combi Quick z Electroluxa, ale zachwycona jestem też 800 PRO SteamBoost. Można nim wyczarować DOSŁOWNIE WSZYSTKO. <3

    Moje poprzednie tematy:
    31-05-2019 21:50
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Nowoczesne budownictwo Maria Pe 37 5,789 20-09-2023 12:24
    Ostatni post: nieduzy
      Nowoczesne zabudowy meblowe do biura olgiernuk79 23 11,466 30-06-2023 12:30
    Ostatni post: sylka

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS