Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziecko
Autor Wiadomość
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,831
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #71
RE: Dziecko
Najwięcej problemu może stworzyć kompletowanie wyprawki, a konkretnie wybór wózka. Ja polecałabym Cavoe Axo Style. To wózek, który da sobie radę na każdym terenie i będzie służyć przez całe wózkowanie. Polecam!

Moje poprzednie tematy:
14-01-2023 21:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Melka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 813
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #72
RE: Dziecko
Wyprawka to nie mały wydatek ale dziecko to koszta - takie w sumie przyjemne. Ale jednak czasem bolą Smile Wydaje mi się że przydatne mogą być kosze na pieluchy. Stawia się w pokoiku i nie trzeba z pampersem biegać przez pół mieszkania. I zatrzymują zapach.

Moje poprzednie tematy:
27-01-2023 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henryk3
Senior Member
****

Liczba postów: 701
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #73
RE: Dziecko
Okazuje się, że jeżeli chodzi również o przekąski, to mamy całkiem spore możliwości. Wpadłem niedawno na zdrowe lody - https://fitorsweet.pl/Zywnosc-dla-dzieci...etti-Fruit , to słodycze, które dzieci, mogą jeść praktycznie bez ograniczeń. Dobry smak, idzie tutaj w połączeniu ze składem, który nie zawiera np. sztucznych barwników.

Moje poprzednie tematy:
28-01-2023 00:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fiona11
Posting Freak
*****

Liczba postów: 822
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #74
RE: Dziecko
wychowanie dziecka to ogromne wyzwanie, każdy rodzic o tym wie Smile wybór odpowiednich gadżetów i akcesoriów też często jest problematyczny. ja regularnie zaglądam na blogi parentingowe takie jak Dbamy o Dziecko https://dbamyodziecko.pl/. znajdziecie tu odpowiedzi na temat polecanych produktów ale nie tylko. Jest też dział związany z ciążą czy porodem.

Moje poprzednie tematy:
30-01-2023 13:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #75
RE: Dziecko
W takim razie na stronie https://www.miastokobiet.pl/co-mowia-o-t...ne-strony/ znajdziecie wiele fajnych informacji na temat dziecka i jego mocnych stronach.

Moje poprzednie tematy:
31-01-2023 16:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,533
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #76
RE: Dziecko
Jeśli szukasz wysokiej jakości produktów stworzonych z myślą o bezpieczeństwie każdego dziecka to koniecznie zajrzyj do https://www.sensillo.pl/.

Moje poprzednie tematy:
01-02-2023 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
raku95
Senior Member
****

Liczba postów: 408
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #77
RE: Dziecko
O, jak dobrze, że znalazłam te forum. Mamuśki polećcie mi proszę jakieś dobre hipoalergiczne pieluchomajtki dla niemowlaka. Ja już wymiękłam w poszukiwaniach. Mój mały na każde ma alergie. Czy to możliwe? Może to coś innego?

Moje poprzednie tematy:
01-02-2023 18:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pola
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #78
RE: Dziecko
Jeśli dziecko ma problem z zaparciami koniecznie zastosujcie czopki Eva Qu Bambini (dla dzieci od 2 roku życia). U nas one rozwiązały problem, z którym nie byliśmy sobie sami poradzić (zaparcia nawykowe). Bardzo skuteczne, delikatne, nieuzależniające czopki. Działają miejscowo, nie wpływają w żaden sposób na organizm.

Moje poprzednie tematy:
14-02-2023 11:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
barto776
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,092
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #79
RE: Dziecko
Jeśli wasze dziecko uczy się chodzić to przyda wam się poduszka do nauki chodzenia to gadżet który jest niedrogi a bardzo przydatny i fajny. Sprawdźcie na ofertę i zamawiajcie. Polecam

Moje poprzednie tematy:
22-02-2023 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ernest
Member
***

Liczba postów: 106
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #80
RE: Dziecko
U nas problemem były zaparcia, gdy syn poszedł do przedszkola. Tak zwana zaparcia nawykowe, bardzo nas i synka umęczyły. Wzbranialiśmy się przed czopkami, ale nic nie przynosiło trwałej poprawy. I w końcu trafiliśmy na czopki eva qu bambini. Okazało się, że są nie tylko skuteczne, ale też zupełnie bezpieczne dla dziecka, bo działają tylko miejscowo. Nie uzależniają, nie rozleniwiają jelit - można je stosować zawsze gdy jest taka potrzeba. Dzięki nim udało się wyrwać z błędnego koła zaparć nawykowych.

Moje poprzednie tematy:
13-03-2023 23:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co zrobić gdy dziecko nie chce się uczyć? Oliwa 0 1,028 03-10-2017 09:21
Ostatni post: Oliwa

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS