Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jak skończyć z paleniem? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Używki (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Jak skończyć z paleniem? (/showthread.php?tid=967)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Jak skończyć z paleniem? - Tomugeen_87 - 04-06-2014 12:26

AngryAngryAngry


RE: Jak skończyć z paleniem? - klosia - 07-06-2014 15:40

silna wola to podstawa potem może tabex


RE: Jak skończyć z paleniem? - Tomugeen_87 - 10-06-2014 11:24

BlushBlush


RE: Jak skończyć z paleniem? - barszcz162 - 11-06-2014 00:35

Albo silna wola, albo stopniowe rzucanie. Czyli palenia z każdym dniem coraz mniej fajek


RE: Jak skończyć z paleniem? - fiola - 21-06-2014 14:56

Przede wszystkim motywacja i silna wola. Mój tato pochował już trzech kolegów i dwu członków rodziny którzy zmarli na raka płuc. Najgorsza jest ich głupia, że już mają wyrok. Potem krótkie 6 miesięcy i adiós.
Do rzucania papierosów przyda się jakiś pomocnik farmakologiczny oparty o cytyzynę, guaranę, czy korzeń kudzu. Najwięcej dostępnych u nas środków jest opartych o cytyzynę.
Cytyzyna to związek chemiczny pochodzenia organicznego, który od niemal kilku dekad jest z dobrym skutkiem stosowany w terapii uzależnienia od tytoniu. Pierwsze badania naukowe dotyczące jej działania na organizm ludzki zostały opublikowane w 1967 roku. Współcześnie prowadzone testy (w 2011 roku) przez specjalistów z Collage University w Londynie oraz Centrum Onkologii w Warszawie potwierdziły jej skuteczność, dzięki czemu cytyzyna budzi tak wielkie zainteresowanie środowiska medycznego oraz przemysłu farmaceutycznego.
Cytyzyna zapewnia podobny efekt terapeutyczny jak preparaty zawierające w swoim składzie nikotynę. Zaspokaja głód nikotynowy jednocześnie umożliwia nam pozbycie się nałogu.
----------------------------------
więcej czytaj na http://wylecz.to/pl/zdrowy-styl-zycia/uzaleznienia/co-to-jest-cytyzyna.html#


RE: Jak skończyć z paleniem? - presidente - 23-06-2014 14:24

Ja rzuciłem z dnia na dzień. Smile


RE: Jak skończyć z paleniem? - Aleks - 24-06-2014 15:05

najlepsza metoda to z dnia na dzień, ciężko jest na początku, ale po tygodniu już lepiej Smile ja tak zrobiłem. Tylko że to starczyło na 2 lata. Teraz znowu palę... trudno Sad podczas rzucania nie można stosowac czegoś takiego jak minimalizowanie palonych fajek bo to nie zdaje egzaminu. trzeba sobie odrazu powiedzieć nie i koniec Smile


RE: Jak skończyć z paleniem? - ddarecki36 - 30-06-2014 17:04

ja rzuciłem np. przez silną wolę i przede wszystkim poprzez uświadomienie sobie czym są papierosy ,jak wpływaja na organizm..Głupota ,czysta głupota wieku młodzieńczego. Można przez e-papieros ,desmoxan ale silna wola przede wszystkim.

mysle ,ze tez bardzo ważnym jest żeby przede wszystkim psychicznie byc gotowym na rzucenie. Kiedy byłem przekonany ,że nie chce palić i nic nie mieć z fajkami wspolnego ,wtedy rzucilem i nie pale do dziś. Pozdrawiam


RE: Jak skończyć z paleniem? - tvczo - 01-07-2014 10:49

też rzuciłem przez silną wolę i pomoc ze strony partnerki Tongue


RE: Jak skończyć z paleniem? - drzewo - 07-07-2014 11:07

Możesz spróbować zamienić na słodycze. W sensie jak chce Ci się palić, to od razu jesz. Aczkolwiek może to źle wpłynąć na Twoją wagę ;-)