Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jak skończyć z paleniem? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Używki (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Jak skończyć z paleniem? (/showthread.php?tid=967)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Jak skończyć z paleniem? - Myszka - 09-08-2017 12:41

Najważniejsza jest chęć rzucenia palenia, to wszystko jest w naszej głowie. Oczywiście są środku pomocnicze i to spory wybór jak np. tu http://www.e-zikoapteka.pl/rzucanie-palenia-plastry-nikotynowe.html ale jeśli nie będziesz chciał walczyć z nałogiem to one na pewno Ci nie pomogą.


RE: Jak skończyć z paleniem? - optymist - 09-08-2017 19:12

warto może skorzystać z leków? wydaje mi się, że sporo z nich teraz ma dobre zastosowanie i działa przede wszystkim


RE: Jak skończyć z paleniem? - młoda97 - 04-09-2017 15:25

Każde uzaleznienie skąds sie bierze. Zwłaszcza jesli przy odstawieniu np. palenia czujemy silny głód psychiczny i to on jest barierą. Przykład? Moj kolega nie palił 2 lata, nawet go nie ciagnelo. Rozstał sie z dziewczyną i nie wytrzymał przy pierwszej wizycie w supermarkecie - kupił fajki i znowu jedzie z tematem. Stad wydaje mi sie, ze kwestie terapii i zmiany podejscia do zycia wplywaja na samo podejscie do uzaleznien... Tongue


RE: Jak skończyć z paleniem? - Oliwia - 04-09-2017 18:09

Przede wszystkim potrzebujesz do tego odpowiedniej motywacji inaczej ciężko Ci bedzie osiągnąć zamierzony cel. Wiem, ze początkowo może Ci być ciężko się zebrać w sobie i tą motywacje znaleźć.Wydaje mi się jednak, ze ten blog http://mistrzmotywacji.pl/ pomoze Ci bardziej w tym by się zmotywować i osiągnąć cel.


RE: Jak skończyć z paleniem? - danosia - 07-09-2017 18:38

Mój znajomy na przykład rzucił palenie normalnych fajek po tym jak kupił sobie vaporizer crafty w sklepie Vapuj.pl . Zaczął potem stosować inhalacje i stopniowo zmniejsza dawkę. Ogólnie chyba sobie poradzi z nałogiem i w końcu rzuci


RE: Jak skończyć z paleniem? - aleja5 - 18-10-2017 14:40

Rzucanie palenia to bardzo nierówna walka Wink mam za sobą 3 nieudane próby..


RE: Jak skończyć z paleniem? - laksa - 23-10-2017 00:34

palenie to chyba najgorszy ze wszystkich nałogów, ciężko się go pozbyć


RE: Jak skończyć z paleniem? - Folijka - 23-10-2017 02:36

To prawda, nie dość, że palacz zatruwa sam siebie to jeszcze całe otoczenie. Myślę, że do rzucania palenia trzeba podejść z głową, bo inaczej szybko się do tego nałogu wróci. Pomocny może się okazać blog - jak się motywować. Jest to niesamowite źródło informacji, technik i szkoleń jak pracować nad sobą, by faktycznie osiągnąć sukces i zamierzony cel. Polecam to wszystkim, zarówno jak ktoś walczy z nałogiem, czy szuka nowej pracy, albo chce lepiej zarabiać. Motywacja jest tu wszędzie niezbędna.


RE: Jak skończyć z paleniem? - KejtW - 07-11-2017 17:42

Hej, nie jestem pewna, czy ktoś już o tym nie mówił, ale polecam mocno korzeń kudzu słyszałam pełno dobrych rzeczy, co prawda sama nie stosowałam, ale opini jest dużo, w sumie liczy się najmocniej chęć, ja sama rzucałam dwa razy, za drugim razem udało się już na stałe, nie palę od 5 miesięcy. Jest jeszcze książka ,,jak skutecznie rzucić palenie". Podczas czytania jej autor czasami zachęca do zapalenia papierosa, a wszystko po to, żeby wytłumaczyć nam jak to na nas wpływa. No i przede wszystkim musicie chcieć rzucić, bez tego ani rusz! Powodzenia :3


RE: Jak skończyć z paleniem? - paulik231 - 07-11-2017 19:56

a o co w tym chodzi

_______________________
portfel Ochnik