Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jaki zestaw do golenia? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Mężczyźni (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Jaki zestaw do golenia? (/showthread.php?tid=963)

Strony: 1 2 3 4


RE: Jaki zestaw do golenia? - Winterhell - 30-12-2013 10:53

Ja już się zmęczyłem jednorazówkami, teraz rozważam kupno maszynki do 150 zł


RE: Jaki zestaw do golenia? - foreksz - 11-07-2014 15:35

Gillette to mój fawaoryt. Innej maszynki nie próbowałem i chyba nawet nie chcę próbować - ta nie robi podrażnień no i jest dość wydajna.


RE: Jaki zestaw do golenia? - eniu84 - 18-07-2014 12:54

też tak uważam Wink inny nie używam. Jakoś mam zaufanie tylko do tej marki


RE: Jaki zestaw do golenia? - Varius85 - 02-12-2014 12:00

Rok temu na prezent dostałem maszynkę Philipsa. Golę się raz na dwa tygodnie i przez cały rok ładowałem ją trzy razy. Do zwykłych maszynek już na pewno nie wrócę Smile


RE: Jaki zestaw do golenia? - Bonaven - 14-01-2015 18:20

Jednorazówki Gilletta z ruchomą żyletką są najlepsze. W zależności od zarostu mogą styknąć i na 2 tygodnie.


RE: Jaki zestaw do golenia? - alka - 23-02-2016 18:03

Ja swojemu facetowi kupiłam na urodziny miesiąc temu golarkę braun, tutaj jest adres , z którego zamawiałam. Mówi że jest świetna, że dobrze trafiłam Smile


RE: Jaki zestaw do golenia? - Karol100 - 23-02-2016 19:57

Trzeba uważać, żeby nie kupić zbyt mocnego elektrycznego gówna Tongue Potem rachunek za prąd może nas zniszczyć Tongue I to dosłownie. Chociaż teraz to już raczej same energooszczędne te maszynki. Sam korzystam z Wilkinsona i nie narzekam Tongue


RE: Jaki zestaw do golenia? - malgosiaszkaradek - 02-04-2016 13:20

Gdzie kupić narzędzia do golenia? Chciałabym chłopakowi prezent zrobić Smile


RE: Jaki zestaw do golenia? - gatta - 01-07-2016 11:43

Jak to narzędzia? Coś Ci się chyba pomieszało... Ja radziłabym Wam zobaczyć sobie braun golarki na stronie zadowolenie.pl. Jestem pewna, że niejedna Wam się spodoba. Zwłaszcza, że są w bardzo korzystnych cenach.


RE: Jaki zestaw do golenia? - ArekW - 26-08-2016 00:51

Używam Gillette. Golarki i pianki tej marki są naprawdę dobre. Zastanawiam się jeszcze nad zakupem jakiegoś toniku łagodzącego, ten się wydaje ok https://www.iwostin.pl/pielegnacja-skory-sklonnej-do-zmian-tradzikowych/. Pielęgnacja takiej cery właściwie to nie lada wyzwanie nawet dla faceta. Kiedyś w ogóle nie zwracałem uwagi na to, czekałem aż wypryski zejdą same, ale pojawiają się na twarzy zbyt często i to przeszkadza mi nie tylko wizualnie.