Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Testy do I CV? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Testy do I CV? (/showthread.php?tid=952)

Strony: 1 2


Testy do I CV? - meruszka - 22-08-2013 21:54

Cześć
Wiem, że to forum dla młodzieży Smile, ale mam nadzieję, że chyba jeszcze zaliczam się do tej grupy... Mam 20 lat. I problem z pierwszym CV... Dużo się teraz mówi, że takie klasyczne zwyczajne to przeżytek i trzeba czymś zabłysnąć... Znalazłam ostatnio nawet pochlebne informacje nt specjalistycznych testów Tomas International, czy jakoś tak. Robiliście może? Jak to wygląda?
Dzięki za pomoc.


RE: Testy do I CV? - fruxit - 26-08-2013 11:56

Nie rozumiem ludzi, którzy starają się zrobić piękne CV. Przecież takie CV później ląduje na półce, w śmietniku lub nawet nie jest otwierany mail z CV, więc nie rozumiem po co tyle zachodu, żeby zrobić śliczne CV.


RE: Testy do I CV? - Pterodaktyl - 30-08-2013 15:24

Ja mam najzwyczajniejsze w świecie i jakoś zawsze udawało mi się coś znaleźć.


RE: Testy do I CV? - luiz - 14-10-2013 15:23

Bez względu na to czy zrobisz najpiękniejsze pod słońcem cv - i tak będą się najbardziej liczyły tylko Twoje umiejętności Wink Tak więc zapisz się na dodatkowe zajęcia.
___________________
http://centrum-broni.pl/ - tanie militaria, zobacz koniecznie !


RE: Testy do I CV? - mania - 06-12-2013 15:07

z CV nie ma co przesadzać bo ono i tak jest dosłownie 'skanowane' przez pół sekundy nikt nawet nie zwraca uwagę na formę, sprawdzą tylko ile(i czy w ogóle) pracowałeś w poprzednich firmach i wykształcenie potrzebne na stanowisko


RE: Testy do I CV? - Mariza - 14-01-2014 10:40

pracowałam w wakacje w pewnym sklepie i właściciel szukał pracownika na stałe, więc miała okazję przeglądać różne CV. Okazało się że ten gość od razu odkładał te CV które były pisane schematowo, interesowały go tylko te wyróżniające się. Zatem nie mogę się zgodzić z tym, że CV nie ma znaczenia. Dobrze przygotowane CV to połowa sukcesu.


RE: Testy do I CV? - adam9112 - 27-02-2014 19:42

ja mam znów wyróżnione najważniejsze rzeczy typu szkolenia czy projekty w jakich brałem udział, lecz reszte mam standartowo jak większość CV. Liczy się i tak to co umiesz i to umieść w nim a nie jakieś zasłaniające Ciebie szlaczki


RE: Testy do I CV? - Szczurek - 28-02-2014 21:03

(26-08-2013 11:56)fruxit napisał(a):  Nie rozumiem ludzi, którzy starają się zrobić piękne CV. Przecież takie CV później ląduje na półce, w śmietniku lub nawet nie jest otwierany mail z CV, więc nie rozumiem po co tyle zachodu, żeby zrobić śliczne CV.

A pracujesz gdzie, czy może jesteś przypadkiem bezrobotny?

Osoba przeglądająca CV, widzi ich tysiące i jeśli chcesz by zwróciła na Ciebie uwagę, to musisz się jakoś wyróżnić.
Właśnie najlepszym sposobem jest ładne i kolorowe cv.


RE: Testy do I CV? - Bonaven - 13-03-2014 22:39

Nie zapomnijcie, CV później i tak trzeba skonfrontować z rzeczywistością i po okresie próbnym znowu jesteśmy bezrobotni. Undecided


RE: Testy do I CV? - Tomugeen_87 - 27-05-2014 22:06

ok WinkWinkWink