Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Dna moczanowa - czy to groźne? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Dna moczanowa - czy to groźne? (/showthread.php?tid=949)



Dna moczanowa - czy to groźne? - oktan - 22-08-2013 09:45

Mój tato prawdopodobnie to ma - czy to jest groźne?


RE: Dna moczanowa - czy to groźne? - shipara - 22-08-2013 12:54

Poszukaj na stronach medycznych, a nie forum młodzieżowym.


RE: Dna moczanowa - czy to groźne? - luiz - 22-08-2013 15:54

Wystarczy zagooglować i masz tutaj wszystko o dnie moczanowej. Jak widzisz spowodowane jest to nadmiarem kwasu moczowego i potrafi być niezwykle bolesna.


RE: Dna moczanowa - czy to groźne? - AudreyHorne - 22-08-2013 15:57

Nie lepiej żeby tata wybrał się do lekarza, i poszukał informacji na własną ręke? Big Grin


RE: Dna moczanowa - czy to groźne? - lavendowa - 05-12-2013 14:41

Moim zdaniem z takimi problemami to trzeba iść do lekarza i szukać pomocy oraz informacji u fachowców, a nie na forum...


RE: Dna moczanowa - czy to groźne? - loogii - 09-12-2013 16:05

Dokładnie , trzeba wybrać się do specjalisty a nie tutaj na tego typu forum.


RE: Dna moczanowa - czy to groźne? - teletubiś - 08-01-2014 15:02

Jest to bardzo groźna choroba i bardzo bolesna.Potrafi zniszczyć stawy. Najlepiej zawczasu udać sie do dobrego specjalisty i wdrożyć odpowiednie leczenie


RE: Dna moczanowa - czy to groźne? - kostusia - 28-01-2015 17:15

Z dną moczanową nie ma żartów to paskuda choroba i bardzo bolesna. Dobrze jest po prostu zapobiegać niż leczyć. Babcia mojego męża się z tym zmaga już pół życia. Teraz to już starsza osoba i też nie ma siły walczyć z takim bólem, więc bardzo się pilnuje.


RE: Dna moczanowa - czy to groźne? - Layla16 - 18-06-2018 20:37

Ja ostatnio czytałam ciekawy materiał poradnikowy na temat leczenie dny moczanowej . Dowiedziałam się z niego wielu ciekawych informacji na ten temat, które mogą okazać się bardzo przydatne.


RE: Dna moczanowa - czy to groźne? - jjusti18 - 17-07-2018 16:34

Myślę, że wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak poważną jest choroba dna moczanowa. Ja niedawno uzmysłowiłam sobie o powadze tej choroby, dzięki temu artykułowi http://stomatologia-paszyna.pl/dna-moczanowa-choroba-krolow/. Można z niego dowiedzieć się co powoduje tą chorobę? W jaki sposób się objawia oraz jak ją leczyć? Myślę, że wam też się przydadzą takie informacje.