Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Loty czarterowe - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Motoryzacja (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: Loty czarterowe (/showthread.php?tid=945)

Strony: 1 2


Loty czarterowe - luiz - 15-08-2013 12:16

Korzystaliście kiedyś z wynajem helikoptera czy samolotu? Zastanawiamy się z mężem nad wynajęciem Air-taxi w Warszawy do Szczecina - korzystał ktoś?


RE: Loty czarterowe - green - 07-03-2014 11:10

Nie korzystałam jeszcze - ciekawa jestem jaki jest taki koszt przelotu? Samolotem latam dość regularnie, regularnymi liniami do Anglii. Bilety lotnicze zawsze udaje się mi kupić w dobrych cenach tutaj


RE: Loty czarterowe - Wieloryb - 07-03-2014 13:06

No, z tego co poszperałem w sieci, ceny wynajmu helikoptera zaczynają się już od 2,5 tysiąca złotych za godzinę! Bardzo dużo, jakby w grę wchodził jakiś lot krajoznawczy.

Natomiast helikopter może być ciekawą alternatywą dla wynajmu limuzyny na wesele Big Grin


RE: Loty czarterowe - Spartanka20 - 17-03-2014 11:17

ja to bym sie mogła helikopterem za darmo przeleciećSmile hihih


RE: Loty czarterowe - ArekF - 22-08-2014 23:05

Wow, dajcie spokój z tego typu przyjemnością. Musi na pewno sporo kosztować, a nie wiem czy zwykłych ludzi na to stać. Jak się patrzy jednak na charakterystykę transportu lotniczego w Polsce to naprawdę stale się powiększa. Kto wie, może niedługo takie loty nad Warszawą będą czymś naturalnym.


RE: Loty czarterowe - charlotte - 26-08-2014 18:18

Pierwszy raz słyszę o air taxiSmile W życiu nie pomyślałabym, ze w Polsce jest coś takiego! Jednak gdy o tym myślę to nie skorzystałabym z tego. Wydaje mi się, że taki przelot musi być bardzo drogi i już lepiej zamówić bilety na normalny samolot np. tutaj lataj.pl Koszty na pewno będą mniejsze a długość lotu taka sama, więc po co przepłacać.


RE: Loty czarterowe - rąsia - 22-09-2014 21:36

najlepszą drogą by polatać sobie helikopterem za darmo jest upicie się na Orlej Perci.


RE: Loty czarterowe - kosmonauta - 26-11-2014 17:02

Można też pracować w transporcie lotniczymSmile Mój kolega ciągle w ten sposób lataSmile


RE: Loty czarterowe - Arbuz91 - 28-01-2015 16:22

No takie loty to na pewno tylko dla bogaczy i dużych firm. Pewnie nie każdego stać właśnie na taki lot... no nie ma się co dziwić. Taki luksus musi po prostu kosztować .


RE: Loty czarterowe - maminka - 27-06-2015 15:11

Nigdy nie wynajmowałam samolotu czy helikoptera. Ogólnie rzecz biorąc to boję się latać samolotem. Już nawet mój chłopak chciał mnie zapisać na jakiś szkolenie z pokonywania tego lęku, ale nie umiem się przełamać. Ma ktoś też taki problem?