Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Moj styl ;) - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Rozrywka (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: Maj stajl (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Moj styl ;) (/showthread.php?tid=941)

Strony: 1 2


Moj styl ;) - ania_pochopien - 11-08-2013 22:33

A ja chciałam dopytać o mój stajl ale nie o ciuszki chodzi. Ostatnio wzięłam kredyt z narzeczonym, żeby urządzić troszkę mieszkanie.

Wybrałam te meble, co o nich sądzicie ?
Mi mega podobają się dekoracje w angielskim stylu, lubię też sklepy w angielskim stylu Smile

[Obrazek: pol_pl_PUFA-SCANDI-1-w-krate-337_1.png]
[Obrazek: pol_pl_Szafa-Ii-Cz--4351_1.jpg]

mam tego więcej ale te ulubione z zamowionych, co myslicie ?


RE: Moj styl ;) - jurekson1 - 14-08-2013 13:06

Też mi się podobają, ale nigdy w życiu bym nie brał kredytu tylko po to żeby urządzić sobie mieszkanie...


RE: Moj styl ;) - quacamolle - 19-12-2013 14:48

Pufa jest super, natomiast regał już niekoniecznie trafia w mój gust Wink


RE: Moj styl ;) - ArekF - 22-02-2014 19:49

Dla mnie też szkoda byłoby pieniędzy na branie kredytu tylko pod urządzanie mieszkania. Wiadomo, że jeżeli ktoś chce mieć stylowy stolik kawowy i do tego też ogólnie pięknie wyposażonych salon oraz całe mieszkanie, to musi sporo zapłacić. Ja jestem jednak zdania, że lepiej jest już wyposażać powoli, odkładać pieniądze i stopniowo coś dokupować, bo jednak zwykłe kredyty są dawane na wysoki procent, a jednak spłacać np. o te 30% więcej to trochę się nie opłaca.


RE: Moj styl ;) - drzewo - 23-02-2014 20:21

Mnie antyki nie jarają. Wolę nowoczesny styl.


RE: Moj styl ;) - Franklyn - 25-02-2014 16:48

antyki są ok, ale trzeba mieć naprawdę zmysł estetyczny bo łatwo popaść w kiczowatość


RE: Moj styl ;) - yoohoo - 01-03-2014 13:51

Mi się bardzo antyki podobają, jednak są troszkę zbyt kosztowne jak dla mnie


RE: Moj styl ;) - kalka - 07-03-2014 14:24

Meble całkiem ładne. Mają swój klimat Smile


RE: Moj styl ;) - karolina_61866 - 22-03-2016 15:30

Mi się podoba coś w tym stylu http://ogrodolandia.pl/pufa-stolik-trendy Pufa-stolik TRENDY to praktyczny mebel na balkon, taras i do ogrodu. Może osobno funkcjonować jako stolik ze szklanym blatem lub pufa z poduszką.


RE: Moj styl ;) - Grillex - 18-05-2016 12:29

Mi się nie podoba, ale wygląda na wygodną. Smile Taką sobie położyć w altance i grillować.