Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Powiększylibyście swojego? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Mężczyźni (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Powiększylibyście swojego? (/showthread.php?tid=921)

Strony: 1 2 3 4


Powiększylibyście swojego? - Lukasnastolatek - 25-07-2013 10:37

No właśnie, wczoraj z kumplami zaczęliśmy rozmawiać o powiększeniu penisa. Wiadomo jak to w towarzystwie, trochę się posprzeczaliśmy i generalnie nikt się nie przyzna, że chciałby mieć dłuższego. Na forum jest trochę łatwiej, więc pytanie do was koledzy, czy zdecydowalibyście się na wydłużenie członka? Dodam, że robi się to za pomocą takiej pompki do penisa? Kto na pierwszy ogień? Cool


RE: Powiększylibyście swojego? - kalka - 18-09-2013 15:38

Powiększanie za pomocą pompki brzmi jak jakaś totalna bzdura, mająca na celu żerowanie na naiwności zakompleksionych mężczyzn. Zupełnie tak samo jak tabletki czy ziółka magicznie powiększające piersi. Jedyne co w tym przypadku pomaga to wizyta u chirurga plastyka i implanty. Jak to działa w przypadku mężczyzn - nie wiem, ale lepiej darujcie sobie tę pompkę Wink


RE: Powiększylibyście swojego? - guter - 19-09-2013 12:13

ja tam jestem zadowolony Big Grin nic bym nie zmienił ale wiadomo zawsze może być dłuższy Tongue tylko po co Big Grin


RE: Powiększylibyście swojego? - cwancyk - 01-12-2013 04:25

hahaha jeszcze dobrze nie zakosztował "pussy" a już ku.asa chce powiększać, hahahaha, co za leszcz, chopie weź Ty miarkę i jak masz mniej niż 15 cm od nasady to możesz być zaniepokojony, bo z tego już laski sportu nie będą miały, ale zawsze pozostają ćwiczenia dłoni w pieszczotach łechtaczki, trust me, większość dziewczyn (70%) i tak nie odczuwa orgazmu pochwowego tylko łechtaczkowy (niezależnie od wielkości i długości Twojego fajfuska), dlatego dla tych dziewczyn dobra penetracja (najlepiej od tyłu) plus sprawna ręka do pieszczenia łechtaczki to facet miód


RE: Powiększylibyście swojego? - ludzia - 03-12-2013 13:01

Pragnę zwrócić uwagę, że powiększenie a wydłużenie to dwie różne sprawy Wink
To że członek będzie mieć mniej niż 15 cm nie znaczy jeszcze, że nie dostarczy partnerce przyjemności.
Na pewno nie aż 70 %, a po drugie orgazmu pochwowego kobieta uczy się z czasem i mając cierpliwego partnera z pewnością do tego dojdzie.
Czemu najlepiej od tyłu? Każda kobieta będzie dobrze się czuła w innej pozycji, przy czym często odpowiednia pozycja zależy też od danego dnia cyklu i ułożenia szyjki macicy.


RE: Powiększylibyście swojego? - Taranus - 17-12-2013 17:14

kurna... niezły wykład czegoś się nauczyłem. thx na pewno się przyda Big Grin


RE: Powiększylibyście swojego? - ludzia - 19-12-2013 17:01

Nie ma za co, polecam się na przyszłość Big Grin


RE: Powiększylibyście swojego? - sloniukm - 20-12-2013 19:34

Jak to się mówi ze nie długość jest ważna ale szerokość. Przy odpowiedniej technice dasz rade usatysfakcjonować każdą kobietę. Jak wiadomo większości ludzi w Polsce ma od 13 do 16 cm członka. I jakoś sobie radzą więc powiększanie penisa nie jest aż tak ważnym tematem. Lepiej popracować nad techniką.


RE: Powiększylibyście swojego? - savinydR9 - 13-02-2014 02:04

buhahahah

powiększanie pompką - padłem - wałkiem se rozwałkujcie to sie wydłuży, a później nadmuchajcieTongue chłopaki - litości


RE: Powiększylibyście swojego? - niemenka - 01-12-2014 11:57

Chłopaki to jest mit,że dziewczyny lubią wyłącznie dużych Tongue
Wszystko zależy od techniki.
Tutaj odsyłam do ciekawego artykułu:
http://bezerekcji.pl/problemy-z-erekcja/wielkosc-penisa-fakty-mity/
Właśnie o problemie z wielkością penisa. Zestawienie faktów i mitów.
Zwykle każdy penis dopasuje się do wielkości pochwy. Jest przecież elastyczna. Poza tym istnieje tak wiele przeróżnych pozycji, że można eksperymentować.