Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Poranna gimnastyka - uprawiacie? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Poranna gimnastyka - uprawiacie? (/showthread.php?tid=910)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Poranna gimnastyka - uprawiacie? - yoohoo - 04-02-2014 12:40

Ja właśnie potrafię się zmobilizować wyłącznie rano - po południu czy wieczorem już mi się po prostu nie chce


RE: Poranna gimnastyka - uprawiacie? - aniajarnicka - 05-02-2014 07:09

Moja mama korzysta z pomocy Trenera Personalnego z Warszawy, który przychodzi do domu na określoną godzinę. Razem się motywujemy do ćwiczeń. Robimy inne ćwiczenia, bo trenerka dla mnie przygotowuje inne zestawy ćwiczeń niż dla mamy. Tak nas zachęciła, że rano wstajemy z przyjemnością czekając na jej przyjście. Taki dzień po ćwiczeniach to naprawdę inna jakość.


RE: Poranna gimnastyka - uprawiacie? - yoohoo - 11-02-2014 15:12

Nie słyszałam jeszcze o takiej możliwości, myślałam, że to do trenerów trzeba przychodzić


RE: Poranna gimnastyka - uprawiacie? - nosleep - 12-02-2014 14:12

Moją poranną gimnastyką jest przejście z klatki na przystanek autobusowy Smile


RE: Poranna gimnastyka - uprawiacie? - nosleep - 11-03-2014 21:19

Ja sobie lubię poćwiczyć na świeżym powietrzu i korzystam z outdoor fitness Wink fajna sprawa Wink takich siłowni zewnetrznych powinno być więcej


RE: Poranna gimnastyka - uprawiacie? - gatta - 20-05-2014 10:23

A ja nie mam mobilizacji żeby ćwiczyć w domu, sama. Chodzę na step i aerobik. Obecność koleżanek pomaga zwalczyć lenistwo.


RE: Poranna gimnastyka - uprawiacie? - Basia - 23-05-2014 10:19

Ja staram się rano biegać , tylko miałam problemy z katarem , schodził ze mnie zawsze rano i nie potrafiłam sobie z tym poradzić dopóki znajomi nie polecili mi http://leczzatoki.pl/
, teraz dzięki tym poradom widzę znaczącą poprawę , dużo lepiej się oddycha Smile


RE: Poranna gimnastyka - uprawiacie? - kalka - 26-05-2014 12:59

Porannej gimnastyki nie uprawiam, bo nie mam na nią czasu, ale chętnie wychodzę pobiegać lub ćwiczę po południu lub wieczorem.


RE: Poranna gimnastyka - uprawiacie? - Wieloryb - 28-05-2014 20:03

Również nie uprawiam porannej. Dla mnie wystarcza, że każdego ranka muszę się przejśc kilkaset metrów na przystanek.


RE: Poranna gimnastyka - uprawiacie? - kalka - 02-06-2014 12:26

Mam to samo. Rano musi wystarczy mi 20-minutowy spacer na przystanek autobusowy Smile. Zastanawiam się jednak nad zakupem odpowiedniego sprzętu rehabilitacyjnego i czytam właśnie przeróżne artykuły na ten temat. Myślę, że powinien trochę urozmaicić mi popołudniowe ćwiczenia. Jak dotąd korzystałam jedynie z ciężarków i maty Smile