Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Poranna gimnastyka - uprawiacie? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Poranna gimnastyka - uprawiacie? (/showthread.php?tid=910)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Poranna gimnastyka - uprawiacie? - Spartanka20 - 03-09-2013 14:38

ja tak raz na jakis czas sie porozciągam


RE: Poranna gimnastyka - uprawiacie? - agatkao - 14-10-2013 23:09

Ja uprawiam Jogę codziennie rano. Żyję i pracuję bardzo intensywnie. Stres jest wpisany w to, co robię. Parę lat temu zaczęłam mieć potworne problemy zdrowotne, zwłaszcza z żołądkiem i refluksem. Trzy lata temu zaczęłam regularnie ćwiczyć jogę. Choć niezbyt intensywnie, bo raz w tygodniu. Ale to wystarczyło, abym pozbyła się hamujących normalne życie dolegliwości. Odkryłam też, że po jodze jestem zrelaksowana psychicznie. Takiej siły i radości nie dało mi uprawianie żadnych innych sportów. Swoje początki zaczynałam z http://jogastyl.pl/ dodatkowo szukałam w internecie filmów i książekSmile


RE: Poranna gimnastyka - uprawiacie? - Arthur - 17-10-2013 10:49

Moja poranna gimnastyka to przewracanie sie z boku na bok w łóżku ;p Wstawania rano to barbarzyństwoBig Grin


RE: Poranna gimnastyka - uprawiacie? - BasiaW. - 28-10-2013 16:25

Rano zwykle nie mam czasu, a szkoda - bo wieczorami ćwiczę i wiem jak to dodaje energii i rozjaśnia umysł.


RE: Poranna gimnastyka - uprawiacie? - promot - 17-11-2013 14:33

zawsze rano jak wstaje to oczywiscie musze sie rozciagnac Smile


RE: Poranna gimnastyka - uprawiacie? - Spartanka20 - 19-01-2014 11:42

hmm, nigdy jogi nie próbowałam, ale po tym co wyżej piszesz, to kurcze może i faktycznie warto jej spróbować... ale co wtedy z youtube korzystać żeby się nauczyć, czy skąd?


RE: Poranna gimnastyka - uprawiacie? - kronerr - 21-01-2014 14:32

Ja się rozciągam w łóżku wstaje i zaczynam się przygotowywać do wyjścia Smile nie mam czasu na nic więcej.


RE: Poranna gimnastyka - uprawiacie? - MysiaPysia - 28-01-2014 12:18

Haha rano to ja ledwo stoję, więc nie ma mowy o gimnastyce Wink


RE: Poranna gimnastyka - uprawiacie? - nicolcia - 30-01-2014 20:33

Rano nie zdarza mi się ćwiczyć, wolę wieczorne treningi.


RE: Poranna gimnastyka - uprawiacie? - borsuczek - 02-02-2014 01:09

Staram się, ale często mam problem z mobilizacją. Macie jakieś sposoby, żeby się przymusić? Rano jestem często nieprzytomny.