Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Dokąd jedziecie na wakacje? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Dokąd jedziecie na wakacje? (/showthread.php?tid=904)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Dokąd jedziecie na wakacje? - Mazak - 17-02-2014 17:49

Ja planuję w tym roku wyjazd na tydzień na Mazury. Zakupiłem już nawet odpowiedni namiot turystyczny przez internet. Kolega polecił mi taki, bo sprawdził mu się w zeszłym roku. Mieszkało mu się w nim komfortowo.


RE: Dokąd jedziecie na wakacje? - Wieloryb - 21-02-2014 17:11

Ja już teraz mam w planach wypożyczenie przyczepy kempingowej wraz z rodzinką i wyjazd do Francji. W kilka osób taka wycieczka wychodzi bardzo tanio.


RE: Dokąd jedziecie na wakacje? - luiz - 24-02-2014 15:17

My razem z mężem planujemy wybrać się na weekend majowy do Warszawy Wink Zarezerwowaliśmy sobie już zresztą noclegi, konkretnie w tym hotelu: http://www.bwfelix.pl/ i jesteśmy zadowoleni Wink Fajnie, że znajomi podsunęli nam tę propozycję ponieważ niestety ale ceny przeróżnych noclegów w Warszawie niekiedy przerażają ... Niektóre hotele, szczególnie w centrum są bardzo drogie.
Dawno nie byłam w Warszawie i bardzo chciałabym się wybrać do Centrum Nauki Kopernika. Słyszałam, że świetne miejsce.
Pozdrawiam.


RE: Dokąd jedziecie na wakacje? - Anakonda - 26-02-2014 22:06

My w tym roku mieliśmy jechać nad nasze polskie morze, ale los tak nami pokierował, że zbłądziliśmy do biura podróży i wykupiliśmy sobie wczasy w Chorwacji Heart


RE: Dokąd jedziecie na wakacje? - kalka - 28-02-2014 10:19

Ja wakacje przesunęłam sobie w tym roku o kilka miesięcy wcześniej i już niedługo wybywam do pięknego Maroka Smile


RE: Dokąd jedziecie na wakacje? - niemenka - 03-03-2014 14:03

A my ze znajomymi zdecydowaliśmy się jednak na wakacje nad naszym polskim morzem Wink
Wracamy do tej samej miejscowości, w jakiej bawiliśmy się w zeszłym roku czyli do Świnoujścia. Również chcemy zarezerwować to samo mieszkanie. Termin jeszcze nieznany ale myślę, że w najbliższych dniach powinien się skrystalizować.
Miasto świetne, idealne dla osób, które lubią za dnia sobie wypoczywać ponieważ plaże są ładne i piaszczyste. Za to wieczorkiem jest wiele fajnych barów i klubów, w których można się pobawić Wink
My zdecydowaliśmy się rok temu na osobny apartament co było bardzo dobrym rozwiązaniem. Mieszkanie pełen luksus, bardzo wysoki standard, nawet nie chce mi się myśleć ile kosztowałyby podobne noclegi w hotelu Wink Zresztą zobaczcie sobie na zdjęciach poniżej (więcej możecie sobie obejrzeć na stronie Baltichome.pl gdzie właśnie znaleźliśmy to mieszkanko) . Dzięki temu, że koszta rozłożyły się na wiele osób, wcale nie wyniosło nas drogo. A wygoda bardzo duża. Ja trochę nie mogłam się przyzwyczaić do tego, że było na 4 piętrze ale za to widoki mieliśmy bajeczne.
[Obrazek: 75507a7cd49ceff4f05c04bddf29b5ab46f8d504.jpg]
[Obrazek: bf5c8ef40843ed23dee8502ced8cd28e685f1864.jpg]


RE: Dokąd jedziecie na wakacje? - green - 03-03-2014 19:31

W tegoroczne wakacje chciałabym , gdzieś polecieć samolotem , dlatego ucieszyłam się, że można wygrać bon na zakup biletu w konkursie http://www.tanie-loty.com.pl/blogi/1160-aktywni-leca-za-darmo.html Myślę, że warto spróbować i przyłączyć się do Społeczności Podróżników Tanie-Loty.pl


RE: Dokąd jedziecie na wakacje? - grajcarek - 19-03-2014 12:47

Marzy nam się toskania Smile ale na razie to chyba nierealne


RE: Dokąd jedziecie na wakacje? - green - 19-03-2014 19:51

Marzenia trzeba realizować Smile Mi marzyło się latanie i już mam w kieszeni bilety na tanie loty do bułgarii Wniosek? Marzenia się spełniająSmile


RE: Dokąd jedziecie na wakacje? - marysia8383 - 11-04-2014 10:09

A ja przez całą ciąże nie mogłam nigdzie jeździć- zakaz lekarza i teraz, kiedy mały ma 8 miesięcy w końcu zaplanowaliśmy wyjazd na długi weekend do Krakowa. Nie chce nocować w jakimś niesprawdzonym miejscu dlatego rezerwację hotelu zrobiłam na http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/krakow/hotel-krakow.htm . Przed ciążą właśnie tak rezerwowałam sobie pobyty jak byłam na szkoleniach w Krakowie z firmy. Moim marzeniem jest jednak wyspać się chociaż przez jedną nocSmile