Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Kajaki - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: Kajaki (/showthread.php?tid=895)



Kajaki - gasiorek - 18-06-2013 14:27

Kajaki coraz modniejsze coraz ciekawsze oferty klubów. Chodze na kurs kajakowy i wybieram się na extra obóz ze studenckim klubem Habazie


RE: Kajaki - dominik20 - 08-08-2013 14:51

Pływanie kajakiem to jeden z najlepszych sportów wodnych, bardzo fajne jest to że pracuje cała górna część ciała, zawsze w wakacje staram się pływać tak 3-4 razy w tygodniu, trzeba przyznać że można złapać trochę masy mięśniowejWink

______________________________________
Zobacz przeprowadzka Gdynia!


RE: Kajaki - mangusta - 14-08-2013 10:09

Ja może nie tak często, ale raz w tygodniu lubię śmignąć. Super jest nie tylko to ze ćwiczę, ale również ten kontakt z natura przy minimalnym zakłócaniu jej spokoju (kajaki są ciche). Dla mnie to rozrywka rodzinna, ale mam kolegę wyczynowca i wiem, że można i tak.


RE: Kajaki - oktan - 14-09-2013 11:57

Ja ogólnie lubię sporty związane z wodą, kajak jest moim ulubionym ale lobię też skoczyć na basen i popływać z godzinę. Zastanawiałem się ostatnio nad tym aby zrobić sobie kurs na windsurfing. Czy ktoś z was wie może jak wygląda to cenowo?


______________________________________
Zobacz spółki z o.o. na sprzedaż


RE: Kajaki - Spartanka20 - 17-03-2014 11:22

Kajaki są superSmile
Ja nie pływam w żadnym klubie, ale odkąd siedzę sobie na stronie czystejeziora.pl - oni opisują różne fajne miejsca na kajaki w Polsce, to zaczęłam wynajmować kajak jak jestem nad wodą - super sprawa, rilaks max


RE: Kajaki - kajteeek - 04-04-2014 16:01

Będąc nad jeziorem na Mazurach często widywałem spływy kajakowe, lecz gdy również chciałem z nich skorzystać, okazało się, że są one dostępne tylko dla osób z obozu wypoczynkowego. Nie poddaje się jednak i na tegorocznych wakacjach postaram się popłynąć.


RE: Kajaki - green - 07-04-2014 16:42

Spływy kajakowe są super.Polecam spływ szlakiem wodnym przez puszczę Zielonkę - Pobiedziska. To ponad 11 km ciekawej trasy ,większość szlaku wiedzie przez tereny Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka. Zakwaterować można się w pobliskim Ślesinie http://www.e-wczasy.pl/noclegi,slesin


RE: Kajaki - Fanta - 06-05-2014 21:58

(17-03-2014 11:22)Spartanka20 napisał(a):  Kajaki są superSmile
Ja nie pływam w żadnym klubie, ale odkąd siedzę sobie na stronie czystejeziora.pl - oni opisują różne fajne miejsca na kajaki w Polsce, to zaczęłam wynajmować kajak jak jestem nad wodą - super sprawa, rilaks max


też do nich zerkam, bardzo przyzwoicie opisują jeziorkaSmile


RE: Kajaki - Gomix - 08-05-2014 12:36

Pływałem kilka razy i jest fajnie ale nigdy nie podchodziłem do tego profesjonalnie żeby gdzieś trenować tylko na wakacjach rekreacyjnie Smile


RE: Kajaki - omega.1992 - 29-05-2014 12:00

Nigdy nie miałam okazji pływać na kajakach, ale bardzo chętnie bym spróbowała Smile.