Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Czy czujecie już wakacje? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Czy czujecie już wakacje? (/showthread.php?tid=891)

Strony: 1 2


Czy czujecie już wakacje? - Totoro - 16-06-2013 16:05

Ja czuję sie tak jakby były już wakacje Big Grin, oceny prawie wszystkie wystawione, słoneczko praży no i mam chęć siedzenia na plaży Smile!


RE: Czy czujecie już wakacje? - niemenka - 17-06-2013 12:57

Ja również czuję już wakacje Big Grin Słoneczko wyszło, jest cieplutko, miło Smile
Na ten weekend jeśli pogoda dopisze zamierzam wybrać się ze znajomymi do Promenady pod Warszawą - świetne centrum rekreacyjne które oferuje bardzo dużo ciekawych atrakcji - w ostatnim czasie bardzo często je odwiedzamy.
Są tam żagle, skutery wodne, rowerki i cała masa różnych innych sportów wodnych, ładna plaża. Można wypić sobie pysznego drinka w meksykańskim barze Wink
Tak więc jeśli szukalibyście jakiegoś fajnego miejsca na miłe spędzenie wolnego czasu to polecam.


RE: Czy czujecie już wakacje? - luiz - 17-06-2013 13:00

Ja w tym roku za to wybieram się nad morze Wink Zabieram dziewczynę i znajomych. Zamierzamy spędzić dwa tygodnie na początku lipca w Grzybowie - bardzo miła miejscowość, byliśmy już tam dwa lata temu.
Plaże są bardzo szerokie o drobniutkim piasku, woda ciepła - idealna do kąpania się Wink
Miejsce spokojne ale jednocześnie jest tam wiele atrakcji - w szczególności smaczna rybka w wielu okolicznych barach.
Gdybyście byli zainteresowani to w tym miejscu znalazłem tanie noclegi w Grzybowie.


RE: Czy czujecie już wakacje? - green - 18-06-2013 19:35

Oj czuje już czuję wakacje, słoneczko grzeje dziś niesamowicie - jak ja to lubię.Z myślą o nadchodzących wakacjach zaopatrzyłam się dziś w nowy aparacik fotograficzny, kupiony bardzo okazyjnie w miejscu przyjaznym dla ludzi z niedużą gotówką jakim jest Lombard Warszawa


RE: Czy czujecie już wakacje? - marco6669 - 19-06-2013 21:59

Zdecydowanie poczułam wakacje jak zaczęłam planować jak spędzę swój wolny czas!! Juz nie mogę sie doczekać Smile) jade do Niechorza (juz 2 raz) Rok temu bardzo mi się spodobało. Nocleg mamy zarezerwowany w Kormoranie (tak sie nazywa taki dom wczasowy) W tamtym roku tez tam byłam i bardzo sobie chwale. Mila obsluga, jedzenie świeże i pyszne, blisko plaza, cenki ok Smile


RE: Czy czujecie już wakacje? - teletubiś - 25-06-2013 12:45

ja troszkę czuję, ale pogoda się popsuła, więc czuję mniej niż na przykład w zeszłym tygodniu


RE: Czy czujecie już wakacje? - niemenka - 01-07-2013 16:46

Fajnie Wink


RE: Czy czujecie już wakacje? - morii - 19-07-2013 14:05

już połowa wakacji a ja ich dalej nie czuję Tongue może dlatego że pracuję Big Grin


RE: Czy czujecie już wakacje? - Anakonda - 23-07-2013 11:02

morii, to tak jak ja! A jeszcze weekendy, które mogłam mieć wolne, zawaliłam sobie dodatkową robotą, bo zatrudniłam się jako niania w Krakowie babyandcare.pl, no ale czego się nie robi dla dodatkowych pieniędzy na remont domu... Tongue

Także nie, w ogóle nie czuję wakacji :>


RE: Czy czujecie już wakacje? - cykavodka - 06-09-2013 10:30

Ja niestety już poczułem, ale staram się wracać pamięcią w te piękne chwile.