Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Zapytaj Beczkę, Niekryty Krytyk czy Lekko Stronniczy? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Rozrywka (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: Humor (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Zapytaj Beczkę, Niekryty Krytyk czy Lekko Stronniczy? (/showthread.php?tid=89)

Strony: 1 2 3


RE: Zapytaj Beczkę, Niekryty Krytyk czy Lekko Stronniczy? - karaza - 05-09-2013 14:19

raz oglądałem niekrytego i mi się nie podobało reszty w ogóle nie znam Smile


RE: Zapytaj Beczkę, Niekryty Krytyk czy Lekko Stronniczy? - cykavodka - 06-09-2013 10:38

Wolę lekko stronniczych szczerze mówiąc. Reszta mnie irytuje.


RE: Zapytaj Beczkę, Niekryty Krytyk czy Lekko Stronniczy? - Elizka - 28-12-2016 11:58

Zapytaj Beczkę!


RE: Zapytaj Beczkę, Niekryty Krytyk czy Lekko Stronniczy? - fryzowa - 25-06-2018 12:21

Lekko Stronniczy! Kiedyś wręcz nie mogłam się oderwać Smile


RE: Zapytaj Beczkę, Niekryty Krytyk czy Lekko Stronniczy? - Szakkal - 27-06-2018 13:27

Bardzo przydatne są te porady Smile Dzięki wielkie Wink Z całą pewnością z nich skorzystam Smile


RE: Zapytaj Beczkę, Niekryty Krytyk czy Lekko Stronniczy? - konradchn - 28-06-2018 13:03

Mi się wydaje, że najlepszym możliwym rozwiązaniem w tym przypadku jest po prostu poszperanie w Internecie. To się naprawdę bardzo często sprawdza.


RE: Zapytaj Beczkę, Niekryty Krytyk czy Lekko Stronniczy? - bans - 28-06-2018 16:46

Wielkie dzięki za niezwykle ciekawe informacje w tym temacie. Jestem pewien, że mi się one przydadzą Smile


RE: Zapytaj Beczkę, Niekryty Krytyk czy Lekko Stronniczy? - antygluten - 11-04-2019 14:00

A jak myślicie, czy ktoś z nich w swoich vlogach wykorzystuje strój green screen? Czy w tego typu formacie byłoby miejsce na takie efekty?