Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Pomóżcie pilnie!! - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Kosz (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Pomóżcie pilnie!! (/showthread.php?tid=886)



Pomóżcie pilnie!! - Natalia257 - 05-06-2013 21:25

Moi rodzice pokłócili się w święta i do tej pory się nie odzywają się do siebie. W tą sobotę mamy wesele, a tata powiedział że nie idzie Sad jak mam ich pogodzić? dodam że idę z kolegą i boję się co o nas pomyśli Sad


RE: Pomóżcie pilnie!! - tebojew - 06-06-2013 14:24

Powiedz mu, że jeśli ktoś go zaprosił na wesele to nie dlatego, że musiał to zrobić, tylko, że chce aby Twój ojciec był na tym weselu. Co do Ciebie i kolegi. No cóż. Prędzej czy później i tak by się musiał o nim dowiedzieć Wink


RE: Pomóżcie pilnie!! - Vaka - 10-06-2013 20:44

Może zaproponuj by rodzice jakoś porozmawiali o powodzie swojej kłótni. Problem są się nie rozwiąże, a obrażanie się na siebie niczego nie załatwi.


RE: Pomóżcie pilnie!! - xipi - 11-06-2013 15:57

No ciężka sytuacja. Niemniej jednak powinnaś szczerze porozmawiać z rodzicami o ich zachowaniu. Inaczej się tego nie da załatwić.


RE: Pomóżcie pilnie!! - ElwirKa - 12-06-2013 15:45

Zdaniem kolegi raczej bym się nie przejmowała.
Powiedz tacie że jeśli nie pójdzie na wesele z powodu prywatnej kłótni, to bardzo źle będzie wyglądało. Państwo młodzi nie są winni, zresztą po co wszyscy mają wiedzieć ... a jeśli chodzi o rodziców, uważam że sami muszą chcieć porozmawiać, może potrzebują czasu.


RE: Pomóżcie pilnie!! - Natalia257 - 20-06-2013 20:10

No cóż nie poszli jednak razem . Mama poszła sama. Ale nie przeszkodziło to mi i Mateuszowi w dobrej zabawie Smile wytańczyłam się za wszystkie czasy i stwierdziłam że skoro moi rodzice nie chcą zaszaleć póki są młodzi to na starość nie poszaleją zbytnio Big Grin mam nadzieję że będzie im wstyd i żal za to że ja się zajebiaszczo bawiłam a oni w ten sposób to załatwili