Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Co powiecie o samochodach hybrydowych? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Motoryzacja (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: Co powiecie o samochodach hybrydowych? (/showthread.php?tid=868)

Strony: 1 2


Co powiecie o samochodach hybrydowych? - luiz - 10-05-2013 17:57

Jaką macie opinie na temat samochodów hybrydowych? Czytam sobie artykuł na temat tego że Polacy jeżeli już decydują się na hybrydy to głównie na Lexusy http://mototarget.pl/news,polacy_wola_ekskluzywne_hybrydy,16451.html

A co wy myślicie na temat tego typu aut?


RE: Co powiecie o samochodach hybrydowych? - teletubiś - 31-05-2013 10:04

mnie bardzo podoba się to rozwiązanie z hybrydą, ale niestety to nie jest na moje możliwości


RE: Co powiecie o samochodach hybrydowych? - zadybski - 11-09-2013 22:04

może i drogie ale za to zaoszczędzimy troche ;d

[Obrazek: opel-ampera.1200.jpg]
chce takie i do tego naklejki na samochód! Smile


RE: Co powiecie o samochodach hybrydowych? - gate22 - 12-09-2013 13:39

Jeszcze żeby to tańsze było od benzyny...


RE: Co powiecie o samochodach hybrydowych? - wasik - 11-12-2013 14:42

Samochody hybrydowe to super sprawa, ale ich kupno i utrzymanie (mam na myśli serwis) to bardzo droga sprawa...


RE: Co powiecie o samochodach hybrydowych? - ArekF - 19-01-2014 18:38

Dla mnie te samochody hybrydowe to jakoś zawsze wychodzą nie takie, że aż wstyd takim jeździć. Ok, Lexus jest pod tym względem chyba wyjątkiem, ale też ta cena.


RE: Co powiecie o samochodach hybrydowych? - kajteeek - 15-04-2014 14:34

Gdyby używanie samochodów hybrydowych było tańsze oraz bardziej popularne, więcej osób zdecydowałoby się na jego kupno. Przejeżdżając codziennie przez centrum miasta mogę w powietrzu zauważyć ilość wytwarzanych przez auta na napęd spalinowy zanieczyszczeń. Ciekawe kiedy ludzie zorientują się jak bardzo szkodzą własnemu środowisku i zdecydują się na zmianę postępowania.


RE: Co powiecie o samochodach hybrydowych? - Inżynier Mamoń - 25-07-2019 10:13

Moim zdaniem samochody hybrydowe to po prostu przyszłość i jeśli tylko mamy możliwości to powinniśmy właśnie na takowe się decydować. W moim przypadku wybór padł na samochód lexus nx, który wziąłem w umowę leasingu tutaj: https://lexuswarszawa-pulawska.pl/models Znajdziecie tam całą masę modeli właśnie hybrydowych. Ja jestem bardzo zadowolony ze swojej decyzji i nie wyobrażam sobie mieć innego samochodu!


RE: Co powiecie o samochodach hybrydowych? - venar - 02-03-2020 10:18

fajna fura


RE: Co powiecie o samochodach hybrydowych? - bluem - 05-03-2020 15:07

Tak, też lubię luksusowe samochody, a na macana mojego szefa nie mogę się napatrzeć, kupił go w salonie Porsche Centrum Sopot, też się tam wybiorę, może będzie okazja przejechać się tym autem, chcę też sprawdzić ofertę może coś się dla mnie znajdzie Smile