Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Czy ktoś z Was był w Egipcie? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Czy ktoś z Was był w Egipcie? (/showthread.php?tid=847)

Strony: 1 2 3


Czy ktoś z Was był w Egipcie? - luiz - 03-04-2013 19:54

Znalazłam ostatnio w biurze podróży ciekawe oferty Egipt last minute i zastanawiam się czy nie skorzystać Wink Ceny wydają się korzystne a szczerze dość już mam patrzenia się na ten śnieg w kwietniu za oknem. Marzy mi się znowu słoneczna i ciepła pogoda.
Myślicie, że w kwietniu warto byłoby wybrać się do Egiptu?


RE: Czy ktoś z Was był w Egipcie? - filipa7 - 27-04-2013 20:06

Ja nie byłem ale bym chciał zanim jakieś świry zniszczą piramidy.


RE: Czy ktoś z Was był w Egipcie? - green - 04-05-2013 12:40

Myślałam żeby tam polecieć, piramidy są warte tego, aby zobaczyć je na żywo. Ale zniechęciło mnie to, że nie jest tam zbyt bezpiecznie. Więc wolę w jakieś spokojniejsze miejsce.



tanie loty do bułgarii


RE: Czy ktoś z Was był w Egipcie? - teletubiś - 15-05-2013 10:42

ja nie byłam w Egipcie, ale chciałabym się wybrać, może nawet uda mi się w tym roku Wink


RE: Czy ktoś z Was był w Egipcie? - kalka - 15-05-2013 12:19

Egipt na ten rok nie jest akurat najlepszym rozwiązanie, bo jest tam bardzo niebezpiecznie i wakacje musiałyby polegać jedynie na wylegiwaniu się na wyznaczonej plaży.


RE: Czy ktoś z Was był w Egipcie? - teletubiś - 31-05-2013 09:49

mnie tam akurat bardzo podoba się ta opcja z wylegiwaniem się na plaży, w końcu jak wakacje to wakacje, nie trzeba od razu ganiać i zwiedzać na czas, poza tym jak oglądam te oferty Egipt last minute to przynajmniej mam pewność, że jest to w zasięgu moich finansowych możliwości Smile


RE: Czy ktoś z Was był w Egipcie? - kalka - 03-06-2013 13:17

Jeżeli wylegiwanie na plaży Ci wystarczy, to rzeczywiście nie ma problemu Smile. Czasami zapominam, że ludzie mają różne preferencje a propos wakacji, niekoniecznie zgodne z moimi Wink


RE: Czy ktoś z Was był w Egipcie? - krajober - 10-06-2013 09:38

(03-06-2013 13:17)kalka napisał(a):  Jeżeli wylegiwanie na plaży Ci wystarczy, to rzeczywiście nie ma problemu Smile. Czasami zapominam, że ludzie mają różne preferencje a propos wakacji, niekoniecznie zgodne z moimi Wink
Niektórzy jak non stop coś robią, to wolą przez ten tydzien-dwa nic nie robić, ale też się z Tobą zgadzam, nie mógłbym usiedzieć 2 tygodnie nad basenem na leżaku, porobiłbym coś.


RE: Czy ktoś z Was był w Egipcie? - teletubiś - 25-06-2013 12:48

moim zdaniem każdy spędza wakacje w taki sposób jaki lubi, ale to, zę teraz mam ochotę na wylegiwanie się na plaży wcale nie oznacza, ze w przyszłym roku będę robić to samo, bo moje preferencje zmieniają się z roku na rok


RE: Czy ktoś z Was był w Egipcie? - waloria - 27-08-2013 15:15

Ja byłem, ale to co teraz się tam wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie.