Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Pokój bez obciachu - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Kobiety (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Pokój bez obciachu (/showthread.php?tid=840)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Pokój bez obciachu - niemenka - 12-02-2014 11:58

Miałam kiedyś chłopaka, który miał mniej więcej taki bałagan. Po tygodniu już nie byliśmy razem ;/


RE: Pokój bez obciachu - kalka - 28-02-2014 10:13

Wow! Jakbym widziała pokój swojego chłopaka z czasów studiów Tongue


RE: Pokój bez obciachu - Szczurek - 28-02-2014 21:27

Bez sensu. Niech sobie zarobi i sobie kupi, proste.


RE: Pokój bez obciachu - luiz - 05-03-2014 14:10

Mi bardzo się podoba w ostatnim czasie oświetlenie ledowe, które posiada w ofercie poled - mój brat jakiś czas temu zamawiał tam właśnie lampkę do swojego pokoju i był bardzo zadowolony. Wygląda świetnie i równie dobrze spełnia swoją funkcję.
Nie męczy ponoś oczu.
Jest trochę droga tak więc zastanawiam się czy kupić czy nie.
Myślicie, że warto?


RE: Pokój bez obciachu - sunandflower - 06-03-2014 16:10

Moim zdaniem pokój powinien być dopasowany indywidualnie do zainteresowań nastolatka, bądź nastolatki. I wcale nie trzeba wydawać fortuny na jakieś tam gadżety.


RE: Pokój bez obciachu - yoohoo - 12-03-2014 10:16

To fakt, można część rzeczy zrobić samemu a część kupić taniej, np. na allegro


RE: Pokój bez obciachu - Kitin - 18-03-2014 15:03

(28-10-2013 16:10)BasiaW. napisał(a):  Dla mnie bardzo ważny jest wystrój pokoju - w końcu to tam się odpoczywa, uczy, czyta i spędza najwięcej czasu, musi być więc miło, wygodnie i przytulnie.
Ale lampa czy łóżko za taką cenę - to przesada. Fajną aranżację można mieć za dużo niższą cenę.

W części się z tobą zgodzę, ale akurat jeśli w kwesti łóżka to nie bardzo, a w zasadzie w kwestii materaca. Sama ostatnio kupiłam materace do spania M&K foam (coś takiego http://www.materacekolo24.pl/materace/materace-bonelowe) i szczerze mówiąc na tym nigdy nie zamierzam oszczędzać, prawda jest taka, że jak kupisz złe łóżko (w sensie materac) to potem chodzisz przez następne kilka lat niewyspana zdenerwowana i ogólnie nie jest najlepiej. Chociaż zbytnia fantazja jeśli chodzi o jakieś dodatki które kosztują Bóg wie ile, zgadzam się to przesada.


RE: Pokój bez obciachu - oktan - 11-04-2014 15:11

Moim zdaniem warto jest zerknąć na ofertę wyposażenia do domu w sklepie brw.
Obecnie mają tam duże wyprzedaże, w tym wiele promocji na oświetlenie Wink
Zobaczcie sobie na przykład te lampy stojące: http://www.dekoracje.brw.com.pl/oswietlenie/lampy-podlogowe/ - myślę, że ładnie prezentowałyby się praktycznie w każdym pokoju. Pozdrawiam.
[Obrazek: thk-013316_xl,k1iUwl6ia1OY5YVUlA.jpg]


RE: Pokój bez obciachu - yoohoo - 29-04-2014 14:40

Na lampę stojącą do swojego pokoju bym się nie zdecydowała, ale może to był bardzo ładny dodatek do salonu.


RE: Pokój bez obciachu - Fanta - 04-05-2014 11:47

dla mnie najważniejsze są fajne dekoracje, a obciachem się w ogóle nie przejmuję