Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Pokój bez obciachu - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Kobiety (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Pokój bez obciachu (/showthread.php?tid=840)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Pokój bez obciachu - Spartanka20 - 19-03-2013 11:56

Jak wg was powinien wygladać pokój nastolatki, żeby było cytuję siostrę "bez obciachu"?
Młoda zażyczyła sobie "dizajnerskie" gadżety (jakieś Philippi), jakies super nowoczesne oswietlenie typu: lampa na diody http://sklep.enthusiastic.pl/search?orderby=position&orderway=desc&search_query=filo&submit_search=Szukaj a do sypialni: http://wdobrymstylu.pl/lampa-schuller-flow-28911047-7372.html , łózka za prawie 3 tys. (upośledzona) itp... osobiście uważam że to przesada...

Czy dla nastolatków pokój i jego urządzenie faktycznie jest takie ważne?
I niby dlaczego?
Jak to u was wyglada?


RE: Pokój bez obciachu - ludzia - 13-05-2013 16:39

Jasne, że jest ważne. Do momentu aż człowiek się nie wyprowadzi to jest jego królestwo. Ja osobiście stawiam na neutralne, proste meble i jakieś fajne dodatki. Neonowa tablica, przerobiony ze starego na nowy fotel, patchworkowa narzuta itp.


RE: Pokój bez obciachu - kalka - 15-05-2013 12:05

To ona ma w końcu pokój, czy kilka? Bo z tego co piszesz, wychodzi na to, że ma osobno jakąś sypialnię. Jak dla mnie tak drogie wyposażenie dla nastolatki to zdecydowane przegięcie. Trzeba uczyć młodych uszanowania pieniędzy i jeżeli chcą coś ponad normalne potrzeby, niech sami zbierają sobie na to kasę.


RE: Pokój bez obciachu - cynamonkowaolka - 21-05-2013 22:01

pewnie że jest to ważne w zależności kto ma jakie możliwości jest teraz wiele ciekawych rozwiązań można poszukać w necie


RE: Pokój bez obciachu - luiz - 29-07-2013 08:31

Moim zdaniem ona nie ma pojęcia o wartości pieniądza Wink Poszukaj sobie stron z elementami wystroju wnętrz. Tam będzie można znaleźć podobne lampy i łóżka w o wiele niższych cenach.
_________________________
wynajem sal szkoleniowych warszawa


RE: Pokój bez obciachu - ljunka - 29-07-2013 13:59

To chyba Ty powinnaś wiedzieć co powinno być w Twoim pokoju, a nie ktoś. Ważne, żebyś Ty się w nim dobrze czuła.


RE: Pokój bez obciachu - niemenka - 12-08-2013 09:40

Jeśli chciałabyś sprawić sobie jakieś fajne mebelki to tutaj są niezłe narożniki Wrocław - zamawiałam tam meble do swojego pokoju i wszystko bardzo dobrej jakości. Dostawa również szybka.


RE: Pokój bez obciachu - farfi - 20-08-2013 12:08

jak siostrunia jest taka cwana to niech chociaż trochę zarobi na te mebelki... łóżko za 3 kloce..... fajnie.... a lampka mnie po prostu zabiła.. niech chociaż na lampkę zarobi


RE: Pokój bez obciachu - amelkafr - 28-09-2013 22:32

Według mnie to nie ma większego znaczenia ile masz lat. Każdy z nas potrzebuje czuć się miło i komfortowo we własnym pokoju. Dlatego jego właściwe urządzenie jest takie ważne. Pamiętaj, że ma on podobać się Tobie, a nie innym. W końcu to ty będziesz w nim mieszkać. Samodzielnie musisz go urządzić, jeśli ma być dobrze i pozwalać Ci na relaks. Najgorsze co może być to pozwolić urządzać pokój innej lub innym osobom. Każdy ma przecież swój gust i sposób patrzenia na świat. Pozwoliłabyś, żeby dalecy krewni wybierali ci krzesła do kuchni? No właśnie. Dokładnie tak samo jest własnym pokojem.


RE: Pokój bez obciachu - zaszaz - 30-09-2013 12:11

Ja poprosiłem tatę, żeby mi tylko pomalował inaczej ściany, na inny kolor. Moje ściany są ozdobione licznymi plakatami. Tylko tyle do szczęścia mi jest potrzebne Smile