Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Własna strona internetowa - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Własna strona internetowa (/showthread.php?tid=825)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Własna strona internetowa - soczek - 24-02-2013 19:31

Hej, zastanawiacie się czasem nad zalozeniem wlasnej strony internetowej? Jesli tak to pewnie analizujecie koszta. Jak zgrubsza przejzalem oferty to ciekawa opcja wydaje mi sie to co proponuje czeska firma http://www.quicksnake.pl/ . Za niecale czterdziesci zlotych rocznie mamy dostep do ich uslug. rowniez przy zamowieniu hostingu klient moze zdecydowac sie na zamowienie strony internetowej za darmo. rowniez w uslugach firmy istnieje mozliwosc rejestracji domen. ich oferta wydaje mi sie calkiem klawa. Co Wy myslicie na ten temat?


RE: Własna strona internetowa - blumarine - 26-02-2013 10:53

Ja właśnie mam zamiar zapisać się na jakiś dobry kurs programowania w Warszawie na Żurawiej. Wtedy będę mógł działać w tym zakresie. Potem studia z tym związane i myślę, że będzie dobrze i problemów z pracą mieć nie będę.


RE: Własna strona internetowa - teletubiś - 26-02-2013 14:31

ja nigdy nie myślałam o założeniu strony internetowej, bo nawet nie mam pojęcia jak takie coś się robi, a nie mam w zwyczaju robić rzeczy na który się nie znam


RE: Własna strona internetowa - green - 21-05-2013 10:57

Właściciele stron internetowych mają dużo możliwości na promowanie swoich stron. Na początek warto zajrzeć na web metrics aby dowiedzieć się jak się do tego zabrać.


RE: Własna strona internetowa - kalka - 23-05-2013 13:42

Własna strona internetowa to nie tylko jej powstanie, ale też skuteczne wypozycjonowanie i rozreklamowanie jej w sieci, jeżeli oczywiście jest to strona, na której chcemy zarobić, lub która ma na celu sprzedawania jakichś usług albo produktów. Jeżeli już się za coś takiego zabieramy, najlepiej zlecić to zadanie firmie, która zaproponuje nam kompleksowe usługi, uwzględniające również takie kwestia jak marketing szeptany i inne formy promocji strony w sieci.


RE: Własna strona internetowa - teletubiś - 31-05-2013 09:58

dokładnie! przecież wiele firm ma swoje strony w internecie, a w ogóle ich nie widać :/


RE: Własna strona internetowa - oktan - 17-01-2014 16:42

A może pomyślisz nad założeniem własnego sklepu internetowego? Smile
Przydatne Ci będą do tego niektóre narzędzia jak na przykład biuro rachunkowe. Tutaj na przykład przez 60 dni można prowadzić swoją rachunkowość praktycznie za darmo: http://www.infakt.pl/
Pamiętaj, że zakładając własną firmę będziesz wyłącznie na swoim Wink


RE: Własna strona internetowa - sylwia4012 - 18-01-2014 15:35

A może chodzi ci o blog? Ostatnio dużo się słyszy o tego typu rzeczach i widzę że ludzie chętnie je tworzą, ostatnio znajoma podesłała mi fajną stronkę na której można założyć darmowy blog oto ten link http://tky.pl/


RE: Własna strona internetowa - ludzia - 30-01-2014 17:29

Jeżeli będziecie już tworzyć stronę internetową, to nie zapomnijcie o tym, że wypadałoby zainwestować w pozycjonowanie. Bo co to za biznes, który tkwi na którejś tam stronie Google ? Gdy ktoś nie ma kompletnego pojęcia o pozycjonowaniu i SEO, to mogę mu serdecznie polecić szkolenie video ementor.pl na ten temat, które mi na przykład rozjaśniło mnóstwo wątpliwości z tej dziedziny. Jeżeli ktoś więc myśli poważnie o własnym biznesie, czy choćby wypromowaniu strony, to powinien je obejrzeć.


RE: Własna strona internetowa - ArekF - 14-06-2014 08:43

Szczerze mówiąc nie wiem po co komu własna prywatna strona internetowa. Przecież wystarczy teraz profil na facebooku i tyle Smile Oczywiście w przypadku działalności gospodarczej, to sprawa wygląda całkowicie inaczej. Wówczas polecam oddać przygotowywanie takiej strony profesjonalistom. Zobaczcie sobie np. na tę stronę odnośnie tworzenia stron www Katowice. Widać, że firma ta zna się na swojej pracy i na pewno nie będziemy się musieli martwić, że strona będzie kiepsko wyglądała. Raczej na własną rękę by się straciło bardzo wiele czasu na uczeniu się tworzenia strony.