Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
bikini brazylijskie - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Dojrzewanie (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: bikini brazylijskie (/showthread.php?tid=823)

Strony: 1 2 3 4


bikini brazylijskie - ktoslos - 16-02-2013 00:17

hej
czy ktoś z warszawy mógłby polecić dobre miejsce na depilacje ciała? chdzi mi o debilacje bikini, calkowita czyli tznw brazylijską. nigdy wczesniej jej nie robilam, troche sie boje. znalazłam taka strone ja wpisalam bikini brazylijskie w gogle http://www.bikinibrazylijskie.pl
nawet nie wiedziałam ze t takie popularne. robilyscie kiedys dziewczyny ?Smile


RE: bikini brazylijskie - rihabi - 18-02-2013 13:02

a jaka jest różnica od tradycyjnego ?


RE: bikini brazylijskie - ktoslos - 18-02-2013 15:48

bikini brazylijskie to całkowite usunięcie włosów z przodu i tyłu. tradycyjne/ regularne to tylko do liniii majtek Smile


RE: bikini brazylijskie - niemenka - 20-02-2013 12:27

Powiem tak Smile ja popieram bikini brazylijskie Smile



__________________________
Profesjonalny sprzęt wędkarski zobacz jak wygląda.


RE: bikini brazylijskie - zazdrosnica - 25-02-2013 12:05

z początku myślałam że chodzi o jakiś krój kostiumu Big Grin

ogólnie jestem za, ale wosk to nie dla mnie


RE: bikini brazylijskie - ludzia - 26-02-2013 12:48

W życiu. Nie jestem 10 letnią dziewczynką żeby być tam całkowicie łysa, a już na pewno nie dałabym sobie wyrywać tam włosów woskiem. Preferuje depilację tradycyjną, do lini majtek, ewentualnie trochę głębiej.


RE: bikini brazylijskie - teletubiś - 26-02-2013 15:08

ja właśnie przymierzam się do takiego zabiegu depilacji laserowej okolic bikini, bo ponoć efekt ma się utrzymać kilka lat Wink jak na razie jestem zdecydowana na salon AnLight w Żarkach, bo w sumie mam blisko, a oni mają dosyć dobry sprzęt, a nie jakieś tam ILP, które w ogóle nie daje żadnych rezultatów :?


RE: bikini brazylijskie - Magda.W. - 11-03-2013 15:28

Jak najbardziej popieram Smile Ważne jest aby ładnie i schludnie wyglądać, w każdym miejscu.


RE: bikini brazylijskie - tymonparasol@o2.pl - 28-11-2013 22:43

Na gruponie masz sporo ofert.


RE: bikini brazylijskie - ludzia - 03-12-2013 12:47

Ja mieszkam na Śląsku i moja ciocia, która jest kosmetyczką poleciła mi bardzo beautifulskin. Jeszcze nie wiem na jaki typ depilacji się zdecyduję, ale cieszę się że będę mogła mieć problem włosków na jakiś czas z głowy, tym bardziej że szybko mi odrastają(ciemne włosy, dużo melaniny), a wszelakie kremy niestety okropnie podrażniają.