Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Miłość z dzieciństwa. - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Miłość i Przyjaźń (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Miłość z dzieciństwa. (/showthread.php?tid=807)

Strony: 1 2 3 4


Miłość z dzieciństwa. - LAYLA. - 19-01-2013 16:00

Każdy zapewne w dzieciństwie wymarzył sobie swój ślub i partnera lub w szkole za młodych lat ktoś się zakochał.x3
Ja w przedszkolu (jak bylam normalna.xd) marzyłam żeby poślubić księcia jak z bajki.;3
A z Wami jak było.? Wink


RE: Miłość z dzieciństwa. - Aleksandra_090 - 24-01-2013 16:11

Ja jakoś chyba tak nie miałam - że od dzieciństwa miałam wymarzonego faceta, wymarzony ślub .... chyba teraz więcej o tym myślę niż kiedyś.


RE: Miłość z dzieciństwa. - niemenka - 12-02-2013 17:33

U mnie też tak było, ale szybko mi przeszło. Teraz traktuję to bardziej jako miłe wspomnienia.


_______________________
Smaczny miód manuka z Nowej Zelandii.


RE: Miłość z dzieciństwa. - Magda.W. - 11-03-2013 15:15

Nigdy w dzieciństwie nie marzyłam o ślubie, w moich myślach przechodziłam raczej już do domu, rodziny, dzieci i męża. To mi do teraz zostało Wink


RE: Miłość z dzieciństwa. - henrykusss - 13-03-2013 15:54

Ja też nie nmarzę o ślubie raczej o dużej ilośći seksu z masą lasek także z murzynką i eskimoską. Marzę żeby eskimoska zrobiła mi loda w miejscu publicznym. i TO JEST MOJE NAJSKRYTSZE MARZENIE.


RE: Miłość z dzieciństwa. - Anakonda - 15-03-2013 15:11

Jakie wynurzenia Confused

Ja w przedszkolu miałam "narzeczonego" - Michasia Big Grin Byliśmy nierozłączni, a do pamiętnika wpisał mi (znaczy Jego mama wpisała Tongue) wiersz o miłości i tam było narysowane serce, uznałam więc, że Michaś mnie kocha Big Grin Ale nigdy nie marzyłam o ślubie z Nim. W ogóle marzenie o wyjściu za mąż pojawiło się dopiero po 20 roku życia, kiedy czułam, że byłabym na to już gotowa, a od kiedy poznałam mojego prawie-męża, to to pragnienie założenia rodziny przybrało na sile. No, ale jeszcze nieco ponad 2 miesiące i marzenie się spełni Smile)


RE: Miłość z dzieciństwa. - zajreg88 - 15-04-2013 19:19

Ja miałem super miłość ale zdradziła mnie i zniszczyła mi serce.


RE: Miłość z dzieciństwa. - Juliciax - 30-05-2013 15:01

Jak miałam 4 lata czy 5 to zawsze "zakochiwałam" się w piosenkarzach.;__; Ale chyba takim pierwszym człowiekkiem to było mój kolega i to było w 3 klasie podstawówki.xD


RE: Miłość z dzieciństwa. - teletubiś - 31-05-2013 10:16

hehe ja miałam podobnie, bardzo chciałam zostać żonę Enrique Iglesiasa Big Grin


RE: Miłość z dzieciństwa. - krukisyn - 17-06-2013 23:48

a ja chciałem się oświadczyć J. Aniston