Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jakie słowa Was wspierają.? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Dojrzewanie (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Jakie słowa Was wspierają.? (/showthread.php?tid=806)

Strony: 1 2 3


Jakie słowa Was wspierają.? - LAYLA. - 19-01-2013 15:40

No to napiszę o co chodzi.Smile Chodzi mi o to że jak nie macie wsparcia to coś do siebie chyba mówicie i podnosicie się na duchu. Jakie to słowa.?
Moje to ''gdyby przyjaciele, przyjaciółmi byli nigdy by Cię nie zostawili" oraz "pamiętam ideał swój, marzeniami żyłam jak król".


RE: Jakie słowa Was wspierają.? - Aleksandra_090 - 24-01-2013 16:14

Uważam że każda sytuacja jest inna, tak jak każdy człowiek jest inny co innego go podniesie na duchu.... sama nie umiem określić co mnie mogłoby pocieszyć, skoro nie jestem teraz w takiej sytuacji. Ale jedno jest pewne - warto być blisko, przy osobie która tego potrzebuje, nie można zostawić jej samej, nawet jeśli miałoby to oznaczać wspólne milczenie.


RE: Jakie słowa Was wspierają.? - luiz - 15-02-2013 14:10

Przede wszystkim są to standardowe wyrażenia typu dobra robota czy świetna robota. Tego typu słowa bez wątpienia podnoszą na duchu.



__________________________
Skuteczne osuszacze powietrza z wilgoci.


RE: Jakie słowa Was wspierają.? - Majka - 10-04-2013 16:11

A mnie podnosi na duchu, jeśli właśnie ktoś pochwali moją pracę, czy dokonany wybór... zwłaszcza jeśli jest to ktoś bliski.


RE: Jakie słowa Was wspierają.? - kcugi - 11-04-2013 09:48

Prawdziwe, a nie takie oklepane jak np. będzie dobrze.


RE: Jakie słowa Was wspierają.? - ludzia - 13-05-2013 16:29

Bardziej pocieszają mnie gesty niż słowa. Jeżeli słowa to rzeczowe, racjonalne, konkretne.


RE: Jakie słowa Was wspierają.? - asnyk12 - 05-08-2013 22:40

nie lubię gdy ktoś mówi : będzie dobrze. bo mam wrażenie że w ogole go nie interesuje i mowi to na odczepne.


RE: Jakie słowa Was wspierają.? - mariolcia - 23-08-2013 15:07

Czasem wystarczy żeby ktoś nas wysłuchał, zawsze robi się lżejBlush
Jeśli mamy jakiś problem, często o nim myślimy,ale nie wiemy jak sobie z nim poradzić, to warto zająć się czymś, co nie będzie nam o tym przypominać. Na przykład wyjść ze znajomymi, pojeździć rowerem, poczytać książkę.


RE: Jakie słowa Was wspierają.? - ixura - 28-08-2013 11:38

Przede wszystkim szczere, a nie takie, że będzie dobrze, jakoś się ułoży itp.


RE: Jakie słowa Was wspierają.? - anna_tomczak78 - 30-08-2013 22:21

Mnie motywuje słynne "Come one!"
Krzyknięte z odpowiednią energią i ilością decybeli potrafi nieźle zmotywować...