Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Co dostaliście w tym roku pod choinkę? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Co dostaliście w tym roku pod choinkę? (/showthread.php?tid=797)

Strony: 1 2 3 4 5


Co dostaliście w tym roku pod choinkę? - Totoro - 25-12-2012 17:49

Co dostaliście w tym roku pod choinkę, jesteście zadowoleni z prezentów?

Ja jestem bardzo zadowolona Smile, wczoraj dostałam kosmetyki, farby olejne ,kapcie, kuferek na biżuterię, pieniądze i słodycze Tongue .


RE: Co dostaliście w tym roku pod choinkę? - bebert - 04-01-2013 14:42

Mnie też tegoroczna gwiazdka przyniosła fajne prezenty. Świetne słuchawki i rękawiczki, które były mi dość potrzebne (stare się dosłownie rozlatywały), a nie było sekundy, by wyrwać się z biegu i wybrać się na ich zakup... Smile


RE: Co dostaliście w tym roku pod choinkę? - LAYLA. - 19-01-2013 16:33

Buty, kolczyki, spódnice, bilet na pociąg do babci.< 3
BARDZO ZADOWOLONA.<3


RE: Co dostaliście w tym roku pod choinkę? - teletubiś - 26-02-2013 14:33

ja dostałam pieniądze i jestem jak najbardziej zadowolona Wink bo mogłam sobie za nie kupić to czego akurat najbardziej potrzebowałam, czyli kosmetyki Tongue Big Grin


RE: Co dostaliście w tym roku pod choinkę? - kalka - 01-03-2013 11:51

Ja też dostałam pieniądze, a do tego jeszcze książkę, więc również nie miałam na co narzekać Smile


RE: Co dostaliście w tym roku pod choinkę? - niemenka - 02-03-2013 21:36

Ja jestem w tym roku bardzo zadowolona z prezentu Wink Dostałam od rodziców zegarek Casio i jestem z niego niesamowicie zadowolona. Aż się zdziwiłam, że dostałam taki drogą i ładną rzecz Wink Wiem, że posłuży mi na wiele lat.


RE: Co dostaliście w tym roku pod choinkę? - Anakonda - 05-03-2013 10:47

Hmmm, co ja dostałam? Aaa, już wiem Big Grin Od rodziców super wypaśne żelazko, bo nie mieliśmy z Miśkiem Big Grin I skarpetki, bo chciałam ;-) Oraz akcesoria do mojego hobby, perfumy, wymarzoną karmelową torebkę (dokładnie taką samą!), kolczyki iiii....yyyy....chyba tyle Big Grin Trochę tego było, bo mieliśmy bardzo rodzinne święta z duuużą ilością osób i każdy każdemu coś kupił, choćby jakiś drobiazg Big Grin A wczoraj mama do mnie dzwoniła, żeby zapytać, co byśmy chcieli na Wielkanoc dostać ;-)) i już się zastanawiam Tongue


RE: Co dostaliście w tym roku pod choinkę? - kalka - 05-03-2013 15:41

(05-03-2013 10:47)Anakonda napisał(a):  Hmmm, co ja dostałam? Aaa, już wiem Big Grin Od rodziców super wypaśne żelazko, bo nie mieliśmy z Miśkiem Big Grin I skarpetki, bo chciałam ;-) Oraz akcesoria do mojego hobby, perfumy, wymarzoną karmelową torebkę (dokładnie taką samą!), kolczyki iiii....yyyy....chyba tyle Big Grin Trochę tego było, bo mieliśmy bardzo rodzinne święta z duuużą ilością osób i każdy każdemu coś kupił, choćby jakiś drobiazg Big Grin A wczoraj mama do mnie dzwoniła, żeby zapytać, co byśmy chcieli na Wielkanoc dostać ;-)) i już się zastanawiam Tongue

Cudna ta torebka! Szczęściara Wink


RE: Co dostaliście w tym roku pod choinkę? - Anakonda - 07-03-2013 10:12

Dziękuję, też mi się bardzo podoba Big Grin Big Grin


RE: Co dostaliście w tym roku pod choinkę? - Spartanka20 - 11-03-2013 12:13

Ja nie pamiętam - ale na pewno jakies płyty muzyczne, zawsze mam wypiskę i dostaje co chcęSmile