Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Święta - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Rodzina (/forumdisplay.php?fid=42)
+--- Wątek: Święta (/showthread.php?tid=793)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Święta - Kitin - 05-04-2014 13:35

Wielkanoc się zbliża u nas święta zawsze w domu i rodzina się zjeżdża do nas więc pewnie będzie i tak teraz.


RE: Święta - shiper83 - 07-04-2014 15:39

Przeważnie się jeździ do rodziców bądź dziadków. W tym roku jeszcze nie wiem jak to będzie.


RE: Święta - pingwin.1989 - 22-04-2014 13:24

Mam raczej porąbaną dalsza rodzinę, więc pozostaję przy tej najbliższej i całe Święta spędzamy razem Smile


RE: Święta - mauagosia - 24-10-2014 10:49

Ja zawsze już od października czekam na Boże Narodzenie.
Bierze mnie wtedy faza na przeglądanie stron wnętrzarskich, w tym stylu: Budujemy, remontujemy, urządzamy! - i szukanie pomysłów na to, jak tym razem ozdobić mieszkanie.

Ogólnie rzecz biorąc, mam fazę na handicraft i przeżywam wszystko sto razy bardziej.
Heart


RE: Święta - green - 30-10-2014 12:16

A kupujecie na Święta, Sylwestra - sztuczne ognie ?


RE: Święta - Oliwia - 27-11-2014 22:12

My nie kupujemy takich rzeczy na świeta. Zazwyczaj spedzamy je w domu razem, chociaż zastanawiam sie czy w tym roku gdzieś nie wyjechać. Widziałam ze tutaj http://www.aquariusspa.pl/pl/oferta-specjalna-hotelu-aquarius-spa/boze-narodzenie-nad-morzem-kolobrzeg , mają bardzo fajną ofertę dotyczącą wyjazdu świątecznego. Chciałabym namówić moją rodzinę właśnie na taki wyjazd, Moglibyśmy fajnie spędzić czas.


RE: Święta - matrex - 01-12-2014 23:57

Ja to zawsze mam cały maraton po rodzinie dobrze, że wszyscy blisko mieszkają. Uwielbiam święta, już nie mogę się doczekać Big Grin


RE: Święta - Layla16 - 24-03-2015 21:04

(27-11-2014 22:12)Oliwia napisał(a):  My nie kupujemy takich rzeczy na świeta. Zazwyczaj spedzamy je w domu razem, chociaż zastanawiam sie czy w tym roku gdzieś nie wyjechać.

My też nie kupujemy jakichś większych prezentów na święta. Tata przeważnie kupi jakieś czekolady z Wedla, ptasie mleczko, jakieś cukierki dla wszystkich i tak to wygląda. W ten okres trzeba spędzić ze sobą czas, a prezenty są mniej ważne.


RE: Święta - Maziaja - 22-06-2015 17:11

Nie lubię świąt odkąd moi rodzice zmarli- nie ma już tej magii. I jak tylko moge to staram sie zapomnieć o świętach. Ostatnie świeta to był wyjazd w góry do Limanowej, kolacja absolutnie nie świąteczna bo kaczka w menu w restauracji Mekong i łażenie po górach


RE: Święta - zu0816 - 27-11-2015 10:40

U nas przez bardzo długi czas święta były pozbawione magii i radości. Na szczęście odkąd pojawiły się dzieci znów jest wesoło Smile Co kupujecie w tym roku swoim bliskim? Ja mamie, babci i siostrze chciałabym kupić bransoletki z kamieniami szlachetnymi lub minerałami z http://www.kuzniasrebra.pl/ Dla męskiej części mam upatrzone perfumy i książki a dla dzieci tradycyjnie zabawki. Już się nie mogę doczekać Big Grin