Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Święta - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Rodzina (/forumdisplay.php?fid=42)
+--- Wątek: Święta (/showthread.php?tid=793)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Święta - karolina19 - 21-11-2012 13:50

Odwiedzacie całą rodzinę na święta ? A może wysyłacie zdawkowe życzenia by tylko wymigać się od wizyty ?


RE: Święta - bebert - 27-11-2012 16:46

Nienawidzę świąt i dmuchania tej atmosfery, więc staram się uciekać jak najdalej od rodziny i domu - o wiele swobodniej czuje się w towarzystwie znajomych.


RE: Święta - zazdrosnica - 27-11-2012 17:50

a ja lubię świętaSmile szczególnie te wszystkie kulinarne przygotowania, mam wtedy czas żeby poeksperymentować w kuchni, lubię zaskakiwać rodzinęSmile

w tym roku zamiast tradycyjnego makowca, chciałabym zrobić ślimaczki makowe

Przepis znalazłam tutaj: http://www.panitereska.pl/index.php/2012/11/15/slimaczki-makowe/

W galerii są zdjęcia pokazujące co trzeba zrobić krok po kroku Smile


RE: Święta - gruzekk - 10-12-2012 13:53

Ja nie lubię Wigilii, ponieważ potrawy, które się podaje na wigilię kompletnie mi nie smakują. Nie lubię ryb, kapusty, ani żadnych sałatek. Nigdy nie mogę się na niej najeść.


----------------
alternatywne źródła energii


RE: Święta - fibiz - 11-12-2012 00:09

Od dawna nie ruszamy się z domu na święta, ale z chęcią zapraszamy do siebie. Tak jest wygodniej i... smaczniej Wink

zwrot podatku zagranica


RE: Święta - aniajarnicka - 27-01-2013 23:58

Mam takie pytanie do tych co nie lubią spotkań z rodziną w Święta: gdybyście znaleźli się daleko od domu i rodziny sami na święta, to bylibyście szczęśliwi?
Czy znacie Opowieść Wigilijną?


RE: Święta - mmajew - 29-01-2013 11:20

Wiesz co. Jak dla mnie osoby, które nie lubią świąt są jeszcze młode i jakoś nie lubią spędzać czasu z rodziną. To im przyjdzie z wiekiem. Tak jak mi. Ja też nie lubiłam spędzać czasu z rodziną podczas świąt, ale teraz jest zupełnie inaczej Smile


RE: Święta - karolina19 - 31-01-2013 19:17

Zgadzam się z poprzednim postem. Człowiek z wiekiem coraz bardziej docenia obecność rodziny w swoim życiu. Szczególnie w czasie świąt Bożego Narodzenia albo Wielkanocy.


RE: Święta - drzewo - 03-04-2014 14:29

Święta są miłe ale obecnie gdzieś zacierają się tradycje z tym związane.Z perspektywy czasu zaczyna to wyglądać jak dni odpoczynku i wyżerki.


RE: Święta - kajteeek - 03-04-2014 15:52

Gdybym miał odwiedzić całą rodzinę na święta, musiałyby one trwać co najmniej dwa tygodnie Smile. Tak się składa, że zarówno od strony ojca, jak i matki jest dużo sióstr, braci oraz jeszcze ich dzieci, które rozproszyły się na terenie całej Polski, więc staram się odwiedzać tylko najbliżej znajdujących się krewnych.