Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Nowa kosiarka - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Mężczyźni (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Nowa kosiarka (/showthread.php?tid=788)

Strony: 1 2 3


Nowa kosiarka - TerjeSnow - 07-11-2012 12:22

Witam
Mam spory ogród koło 700m2 i szukam czego do strzyżenia trawnika, wybór padł na kosiarki spalinowe bo elektryczne to raczej bez sensu. Możecie coś polecić? Czy okres jesienny to dobry moment i czy mogę spodziewać się przecen?


RE: Nowa kosiarka - bajnirar - 07-11-2012 16:07

No raczej jest już po okresie, w którym kupuje się kosiarki, dlatego też przeceny powinny być w każdym sklepie.

Co do samej kosiarki to mam kosiarkę elektryczną już 4 lata i nie mam z nią żadnych kłopotów. Wcześniej miałem spalinową i cały czas mi się zacinała.


RE: Nowa kosiarka - TerjeSnow - 13-11-2012 10:25

Czyli kosiarki spalinowe mają tendencję do zacinania? Miał ktoś jeszcze taki problem?


RE: Nowa kosiarka - shotiba - 15-11-2012 16:42

Może się nie zacinają, ale irytujące jest to, że trzeba uważać czy przypadkiem paliwo się w niej nie kończy, a jak wiadomo to kosztuje. Lepiej kupić tańszą kosiarkę na prąd.


RE: Nowa kosiarka - bebert - 27-11-2012 16:43

@shotiba: no ale Terje sam napisał, że ma kawałek placu (700m2): jak sobie wyobrażasz WYGODNE strzyżenie trawnika z kablem na takiej powierzchni..?


RE: Nowa kosiarka - grabik - 28-03-2013 13:33

Kosiarkę spalinową można często kupić w dobrej promocyjnej cenie w okresie zimowym Smile Wiadomo, że wtedy czasami są jakieś wyprzedazeSmile Warto zwracać uwagę na parametry mocy i skonsultować to z obsługą działu.


RE: Nowa kosiarka - dominik20 - 28-03-2013 14:16

Wiem że kosiarki spalinowe stiga mają dobrą renomę na rynku. Ja obecnie mam jeszcze starą stihla i w sumie też jestem z niej zadowolonyWink polecam obie firmy.



________________________________________________________________________________​_
Szybki dekarz Warszawa sprawdź.


RE: Nowa kosiarka - Szczecina22 - 29-03-2013 12:16

Jeśli kupujesz spalinówkę to pamiętaj aby miała własny napęd ( żeby się nie męczyć) no i oczywiście duży kosz na trawę - no chyba że lubisz potem kilka godzin grabić skoszoną trawkę Smile


RE: Nowa kosiarka - lajmont - 29-03-2013 12:35

I tak trzeba przegrabić ogródek bo nie zawsze wszystko wpadnie do kosza Tongue


RE: Nowa kosiarka - basiula - 28-11-2013 12:07

wybaczcie odkopywanie starego wątku, ale nie chciałem tworzyć nowego, a moje pytanie będzie jak widzę idealnie pasowało tutaj - a mianowicie, na działce położonej na spadku (dość duże nachylenie) dobrym pomysłem będzie korzystanie z kosiarki spalinowej? nie będzie problemu z dopływem paliwa przy nachyleniu itp.? czy może jednak lepszym pomysłem będzie tutaj dużej mocy kosa spalinowa?