Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jaka sukienka na wesele? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Moda (/forumdisplay.php?fid=43)
+--- Wątek: Jaka sukienka na wesele? (/showthread.php?tid=738)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Jaka sukienka na wesele? - zloto_wlosa - 27-09-2012 12:25

W sobotę mam wesele kuzynki i kompletnie nie orientuję się w obecnych trendach modowych... Co teraz się nosi??


RE: Jaka sukienka na wesele? - scrappy - 27-09-2012 16:12

na wesela zazwyczaj sukienki Big Grin
poszukaj czegoś w internecie


RE: Jaka sukienka na wesele? - Rybka1648 - 27-09-2012 17:40

na allegro poszukaj znajdziesz cos na pewno Smile


RE: Jaka sukienka na wesele? - nevermind - 27-09-2012 21:58

Nie musi być to coś modnego, ważne żebyś Ty w tym się dobrze czuła. Jest masa stron z sukienkami, wystarczy się też przejść po galerii. Jest naprawdę tego masa.


RE: Jaka sukienka na wesele? - Zepsuta. - 28-09-2012 00:21

Moim zdaniem sukienkę najlepiej kupić na miejscu. Zabierz przyjaciółkę na zakupy i niech Ci doradzi Smile na pewno w swoim mieście masz dużo ciekawych sklepów z ciuchami.


RE: Jaka sukienka na wesele? - Anakonda - 21-02-2013 14:46

Teraz nie nosi się na wesela sukienek typowo balowych, których nie włożysz na żadną inną okazję. Najpopularniejsze są sukienki o długości tuż przed kolano, z lepszych gatunkowo materiałów, ale z takich, żeby sukienkę można było nosić też na co dzień. W tym roku najmodniejsze kolory to mięta, koral, turkus, lila-róż, głęboki granat i beż Smile


RE: Jaka sukienka na wesele? - ludzia - 26-02-2013 12:09

Anakonda dokładnie, idealnie to napisałaśSmile Ja w zeszłym troku kupiłam sobie łososiową sukienkę z Orsaya, dosyć skromną, ale czułam się w niej świetnie i chodziłam w niej jeszcze przez całe latoSmile


RE: Jaka sukienka na wesele? - teletubiś - 26-02-2013 15:37

ja także proponuję wybrać sukienkę, najlepiej coś co nie przyćmi samej panny młodej, ale też zachwyci innych gości, może to zobacz wydaje mi się, że każdej dziewczynie ten kolor i krój będzie pasować Wink


RE: Jaka sukienka na wesele? - Anakonda - 27-02-2013 10:35

Ładna, ale osobiście bałabym się, że mi tam z lewej strony coś wyjdzie Big Grin Big Grin


RE: Jaka sukienka na wesele? - Zapominajka - 05-03-2013 14:07

MOim zdaniem koktailowa sukienka będzie ładnie wyglądać: taką zobacz, albo jeszcze - też ładna.