Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Cześc Wam ! - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: 5teens.pl (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Przywitaj się (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Cześc Wam ! (/showthread.php?tid=70)

Strony: 1 2 3


Cześc Wam ! - P b - 07-06-2012 22:49

Cześc jestem Bartek i mam nadzieje ze spedzimy ze sobą miło troche czasu na tym forum !
Słucham różnej muzyki, nie ograniczam sie do jednego gatunku tj. Punk rock, Reggae, Ska, Oi!, nawet italiano disco ! Dosłownie wszystko! Wink Moim ulubionym zespołem jest grupa KSU z Ustrzyk Dolnych !
Interesuje sie mechaniką, elektroniką, pneumatyką i wszystkimi innymi technicznymi przedmiotami. Wciąż szukam swojego miejsca na świecie. Mam 17 lat, lubie jeździc na koncerty, dobrze wypic i bawic sie na całego !
Pozdrawiam reszte forumowiczów Big Grin


RE: Cześc Wam ! - Zepsuta. - 07-06-2012 22:50

Cześć Bartek ! Big Grin Witamy na forum Tongue mam nadzieję że Ci się tu spodoba Big Grin reggae <3 dobry gust haha Big Grin ;*
Również pozdrawiam Smile


RE: Cześc Wam ! - Waru - 07-06-2012 22:51

Oi kolego! na jaki następny koncert się wybierasz?


RE: Cześc Wam ! - AnarchyInTheUK - 07-06-2012 22:52

KSU \m/ to już wiem że będziemy się rozumieć Big Grin


RE: Cześc Wam ! - P b - 07-06-2012 22:59

Czechowice-Dziedzice, zahaczam o Woodstock, a nastepnie festiwal w Brzeszczach. Mam nadzieje ze wystarczy pieniedzy Tongue


RE: Cześc Wam ! - Waru - 07-06-2012 23:10

a ja że na Woodstocku się zobaczymy ;D Nie wybaczę sobie jak nie wypije z Tobą amareny.


RE: Cześc Wam ! - P b - 07-06-2012 23:11

Miło mi ;D Nigdy nie odmawiam okazji do picia i pogo na koncercie xD


RE: Cześc Wam ! - Waru - 07-06-2012 23:12

a jak będziesz miał namiot to pewnie się tam wproszę. nigdy swojego nie biorę xD


RE: Cześc Wam ! - P b - 07-06-2012 23:18

Dobra, to tym razem przywioze Tongue normalnie to śpie pod hipermarketami w tych daszkach na wózki xD


RE: Cześc Wam ! - Waru - 07-06-2012 23:18

hah tak też można Big Grin w zeszłym roku też tam spałeś? xD