![]() |
|
Cześc Wam ! - Wersja do druku +- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl) +-- Dział: 5teens.pl (/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Przywitaj się (/forumdisplay.php?fid=4) +--- Wątek: Cześc Wam ! (/showthread.php?tid=70) |
Cześc Wam ! - P b - 07-06-2012 22:49 Cześc jestem Bartek i mam nadzieje ze spedzimy ze sobą miło troche czasu na tym forum ! Słucham różnej muzyki, nie ograniczam sie do jednego gatunku tj. Punk rock, Reggae, Ska, Oi!, nawet italiano disco ! Dosłownie wszystko! Moim ulubionym zespołem jest grupa KSU z Ustrzyk Dolnych ! Interesuje sie mechaniką, elektroniką, pneumatyką i wszystkimi innymi technicznymi przedmiotami. Wciąż szukam swojego miejsca na świecie. Mam 17 lat, lubie jeździc na koncerty, dobrze wypic i bawic sie na całego ! Pozdrawiam reszte forumowiczów
RE: Cześc Wam ! - Zepsuta. - 07-06-2012 22:50 Cześć Bartek ! Witamy na forum mam nadzieję że Ci się tu spodoba reggae <3 dobry gust haha ;* Również pozdrawiam
RE: Cześc Wam ! - Waru - 07-06-2012 22:51 Oi kolego! na jaki następny koncert się wybierasz? RE: Cześc Wam ! - AnarchyInTheUK - 07-06-2012 22:52 KSU \m/ to już wiem że będziemy się rozumieć
RE: Cześc Wam ! - P b - 07-06-2012 22:59 Czechowice-Dziedzice, zahaczam o Woodstock, a nastepnie festiwal w Brzeszczach. Mam nadzieje ze wystarczy pieniedzy
RE: Cześc Wam ! - Waru - 07-06-2012 23:10 a ja że na Woodstocku się zobaczymy ;D Nie wybaczę sobie jak nie wypije z Tobą amareny. RE: Cześc Wam ! - P b - 07-06-2012 23:11 Miło mi ;D Nigdy nie odmawiam okazji do picia i pogo na koncercie xD RE: Cześc Wam ! - Waru - 07-06-2012 23:12 a jak będziesz miał namiot to pewnie się tam wproszę. nigdy swojego nie biorę xD RE: Cześc Wam ! - P b - 07-06-2012 23:18 Dobra, to tym razem przywioze normalnie to śpie pod hipermarketami w tych daszkach na wózki xD
RE: Cześc Wam ! - Waru - 07-06-2012 23:18 hah tak też można w zeszłym roku też tam spałeś? xD
|