Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jakiego przedmiotu najbardziej nie lubicie w szkole? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Szkoła (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Jakiego przedmiotu najbardziej nie lubicie w szkole? (/showthread.php?tid=7)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Jakiego przedmiotu najbardziej nie lubicie w szkole? - Jacky - 11-06-2012 00:48

Generalnie lubienie/nie lubienie przedmiotu zależy przede wszystkim o nauczyciela, ale jako że ja już szkołę zakończyłem, i sugerując się zainteresowaniami to najbardziej nie lubiłem/nie lubię historii.


RE: Jakiego przedmiotu najbardziej nie lubicie w szkole? - Gemello - 14-06-2012 15:28

a ja wlasnie historie lubialem Big Grin ale masz racje Big Grin zalezy od nauczyciela Big Grin ja np mialem taka kobiete od historii ze kazdy temat konczyl sie jakimis jej przygodami Big Grin przewaznie bardzo ciekawymi ;d wiec nie narzekalem.

Np. fizyka, znienawidzony przez wszystkich przedmiot Big Grin a ja zdawalem z niego mature xD dzieki nauczycielowi xD

no coz ale najgorszy wg mnie przedmiot to zdecydowanie CHEMIA, jak ja tego kurde nie nawidze !Sad


RE: Jakiego przedmiotu najbardziej nie lubicie w szkole? - Kaczy - 14-06-2012 15:40

Ja najbardziej nienawidzę Matematyki a reszta może być, może i jest łatwa ale z taką nauczycielką(wychowawczyni) to na prawdę nie da rady Tongue


RE: Jakiego przedmiotu najbardziej nie lubicie w szkole? - dzelaa - 14-06-2012 16:11

niemiecki i wf Tongue


RE: Jakiego przedmiotu najbardziej nie lubicie w szkole? - natu$ ♥ - 16-06-2012 11:34

No oczywiście że ... matma ! ;)


RE: Jakiego przedmiotu najbardziej nie lubicie w szkole? - Zepsuta. - 16-06-2012 11:41

Nie potrzebujesz aż tyle kropek Smile. Już pisałam : matematyka Smile


RE: Jakiego przedmiotu najbardziej nie lubicie w szkole? - Henuttaunebu - 20-06-2012 14:11

Ja jakoś nie przepadam za przedmiotami ścisłymi. I za historią.


RE: Jakiego przedmiotu najbardziej nie lubicie w szkole? - fenice - 21-06-2012 19:28

Fizyka -.o

___________________________________________

[Obrazek: 1243795_o.gif]


RE: Jakiego przedmiotu najbardziej nie lubicie w szkole? - Ewelina - 23-06-2012 17:52

Nie znoszę angielskiego i chemii, ale to może dlatego że tego nie rozumiem.


RE: Jakiego przedmiotu najbardziej nie lubicie w szkole? - nevermind - 24-06-2012 14:12

A ja nienawidzę matmy, religii, niemieckiego i historii.