Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jakiego przedmiotu najbardziej nie lubicie w szkole? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Szkoła (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Jakiego przedmiotu najbardziej nie lubicie w szkole? (/showthread.php?tid=7)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Jakiego przedmiotu najbardziej nie lubicie w szkole? - Natka78 - 08-02-2017 21:12

Nigdy nie lubiłem nauk ścisłych - Matematyka, fizyka, chemia to stanowczo nie jest moja najmocniejsza strona.


RE: Jakiego przedmiotu najbardziej nie lubicie w szkole? - ArekW - 09-02-2017 02:16

Oj, kiedy to byłoBig Grin Ale przyznam że najbardziej nie lubiłem matematyki i...WF-u, chociaż uwielbiałem sport, ale mieliśmy beznadziejnego nauczyciela.


RE: Jakiego przedmiotu najbardziej nie lubicie w szkole? - Yfidefot - 14-02-2017 18:19

Najgorsza zawsze była fizyka... Ale mieliśmy mało wymagających nauczycieli


RE: Jakiego przedmiotu najbardziej nie lubicie w szkole? - Myszka - 27-02-2017 12:06

Ja nie lubię matematyki, ale pewnie dlatego że jej nie rozumiem. Zagadnień jest z tego przedmiotu dużo i wszystko trzeba pamiętać i umieć zastosować. Ostatnio miałam zadanie z twierdzenia Pitagorasa, na szczęście teraz jest Internet i można skorzystać z pomocy. Ja przy zadaniu korzystałam z tej strony http://matfiz24.pl/twierdzenie-pitagorasa i udało mi się te zadania rozwiązać.


RE: Jakiego przedmiotu najbardziej nie lubicie w szkole? - atulka1 - 01-03-2017 19:19

Matma...


RE: Jakiego przedmiotu najbardziej nie lubicie w szkole? - monnica3 - 02-03-2017 02:06

Ja mam tak samo jak poprzednik.


RE: Jakiego przedmiotu najbardziej nie lubicie w szkole? - Clearthei - 08-03-2017 15:02

Kiedyś nie lubiłem matmy, potem tego pożałowałem...


RE: Jakiego przedmiotu najbardziej nie lubicie w szkole? - ankaa - 21-04-2017 11:55

Nie przepadałam za chemią


RE: Jakiego przedmiotu najbardziej nie lubicie w szkole? - AnnaMaria - 26-04-2017 20:41

Pani na technice całkowicie zniechęciła nas do jakiegokolwiek kształcenia się. Pamiętam to jak dzisiaj. Każdego wyzywała, że nie umie trzymać igły i nitki, a później mówiła coś o głupiej młodzieży. Dzisiaj jest troszkę inaczej, przejrzałam jakiś czas temu jaka jest oferta sklepu z akcesoriami dziewiarskimi, zamówiłam i w domu nauczyłam się robić piękne szaliki Smile I babka od techniki nie miała tutaj nic do gadania Smile


RE: Jakiego przedmiotu najbardziej nie lubicie w szkole? - CupOfLove - 23-05-2017 16:51

Geografia to zło Big Grin