Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Łapanie za tyłek. - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Mężczyźni (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Łapanie za tyłek. (/showthread.php?tid=689)



Łapanie za tyłek. - Zepsuta. - 17-09-2012 19:57

Wybaczcie ale po prostu muszę o to zapytać. Dlaczego faceci tak bardzo lubią łapać bądź klepać kobiecy tyłek ?


RE: Łapanie za tyłek. - Rossonero - 17-09-2012 21:46

Hmmm, równie dobrze mogłabyś zapytać "czemu faceci lubią kobiece piersi" xd. Po prostu tego nie wiemy, no bo są fajne. Tyłek jest fajny, więc lubimy łapać i klepać! ; D


RE: Łapanie za tyłek. - janton - 08-10-2012 11:43

(17-09-2012 21:46)Rossonero napisał(a):  Hmmm, równie dobrze mogłabyś zapytać "czemu faceci lubią kobiece piersi" xd. Po prostu tego nie wiemy, no bo są fajne. Tyłek jest fajny, więc lubimy łapać i klepać! ; D

Che, che, ja bym tego lepiej nie ujął! Wink


RE: Łapanie za tyłek. - weluks - 08-10-2012 12:48

Są też kobiety, które łapią chłopaki za tyłek więc myślę, że to w formie jakiegoś rewanżu Big Grin


RE: Łapanie za tyłek. - dominik20 - 07-05-2013 12:10

Każdy facet ogląda się za ładną kobietą i ogląda się za "tyłkiem" Wink i lubi złapać bo to go kręci. Wydaje mi się że jest to swojego rodzaju instynkt zwierzęcyWink



________________________________________________
Najlepsza wycinka drzew Warszawa zobacz!


RE: Łapanie za tyłek. - czizora - 07-05-2013 12:31

Chłopak jak zawsze w tym przypadku zostanie nazwany szowinistą. Gorzej jak dziewczyna nie zareaguje na takie łapanie.


RE: Łapanie za tyłek. - ludzia - 13-05-2013 16:32

(07-05-2013 12:31)czizora napisał(a):  Chłopak jak zawsze w tym przypadku zostanie nazwany szowinistą. Gorzej jak dziewczyna nie zareaguje na takie łapanie.

Nie zrozumiałam twojej wypowiedzi. Jeżeli nie zareaguje to źle o niej świadczy? Czy jeżeli nie zareaguje to znaczy, że klepanie nie odnosi zamierzonego skutkui to źle?


RE: Łapanie za tyłek. - karoltej - 17-05-2013 20:17

To taka nowa forma grzecznościowa, ja nie widzę w tym nic dziwnego.