Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Zupki Chińskie - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Jedzenie & Kulinaria (/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: Zupki Chińskie (/showthread.php?tid=685)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Zupki Chińskie - Luke - 11-12-2014 13:12

Nigdy jakoś tego nie lubiłem, zawsze wolałem gorący kubek.


RE: Zupki Chińskie - Gustaw25 - 12-12-2014 15:10

a ja tam lubię czasem coś takiego zjeść Wink może nie za często ale kojarzy mi się to z wakacjami bo jak gdzieś się wyjeżdżało to często to był najtańszy i najszybszy posiłek Smile


RE: Zupki Chińskie - monsoon - 22-07-2015 14:40

Zupki chińskie są strasznie niezdrowe. Oglądałem kilka programów obrazujących co dzieje sie z naszym żołądkiem gdy zjemy zupkę chińską. To sama chemia. Mój kolega swego czasu jadł ich bardzo dużo. Zaczął mieć ogromne problemy z żołądkiem. Okazało się, że przy okazji cierpi na zespół jelita drażliwego. Pomogły mu informacje ze strony http://www.mojbrzuch.pl/dieta-w-trakcie-zaparciowej-formy-zespolu-jelita-drazliwego. Poczytajcie może Wam też pomogą.


RE: Zupki Chińskie - Kornelia - 23-07-2015 18:44

Z reguły to co jest smaczne jest właśnie nie zdrowe. Ale raz na jakiś czas zjeść można, jednak jak ktoś je je stale to faktycznie może nieźle sobie poszarpać układ pokarmowy. Chipsy też są nie zdrowe a jednak człowiek je je Smile


RE: Zupki Chińskie - dziewczynaszamana - 28-07-2015 20:58

Przecież to sama chemia! Smile


RE: Zupki Chińskie - loriena - 31-07-2015 22:50

Zdarzyło mi się zjeść, ale nie lubię takiego jedzenia - ani zupki chińskie, ani szybkie kubki itp. Sama chemia...


RE: Zupki Chińskie - yoohoo - 12-08-2015 13:44

To prawda. Ale czasami, np. na wakacjach w bardziej ekstremalnych warunkach, nie ma innego wyboru.


RE: Zupki Chińskie - Maziaja - 07-02-2016 12:02

mozna zjesc cos innego na szybko a nie zupki chinskie. Sa na pewno tez zdrowsze odpowiedniki


RE: Zupki Chińskie - sandrak - 07-02-2016 19:29

Są zupy na szybko które są zdrowe. Dobre są do pracy żeby zjeść coś ciepłego. Na przykład taka zupa grochowa profi. Nie ma konserwantów i wystarczy ją podgrzać. Jest naturalna i dobra w smaku. Jak normalna domowa zupa. Przypuszczam że i teściowa dała by się nabrać że to nie zupa z torebkiSmile


RE: Zupki Chińskie - yoohoo - 15-02-2016 14:53

Ja jednak wolę sobie w domu przygotować taką zupkę A w sobotę robiłam pyszną zupę orientalną.