Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Wulgarne dziewczyny. - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Mężczyźni (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Wulgarne dziewczyny. (/showthread.php?tid=682)

Strony: 1 2 3


Wulgarne dziewczyny. - Zepsuta. - 17-09-2012 19:39

Faceci ! Co sądzicie o dziewczynach które zbyt często przeklinają ? Odstrasza was to ? A może podnieca ? Big Grin


RE: Wulgarne dziewczyny. - Rossonero - 17-09-2012 21:45

Bardziej odstrasza. Mam "koleżankę", która jest moją drzazgą w oku, mam po prostu na nią totalny hejt, a uczepiła się mnie jak nie wiem kogo... No i jak ona klnie to się słuchać nie da... O ile jak tak klnie jakaś Helga spod baru, iście niemieckiego pochodzenia, to jak robi to już dziewczyna z urodą anioła (jak wspomniana przeze mnie "koleżanka"), to już nie za bardzo...

Poprawka,
Dziękuję, Scele.



RE: Wulgarne dziewczyny. - jachous - 18-09-2012 22:13

Ani nie podnieca, ani nie odstrasza. Niech sobie przeklina. Byle nie co trzecie słowo. Bez róźnicy czy to jakaś królewna czy nie.


RE: Wulgarne dziewczyny. - Misterio - 19-09-2012 23:31

Zdecydowanie denerwuje Smile


RE: Wulgarne dziewczyny. - Rybka1648 - 20-09-2012 16:06

Hi . Mojego chłopaka tez odstrasza jak przeklinam , ograniczam sie juz Smile


RE: Wulgarne dziewczyny. - brozar - 24-09-2012 14:09

Mnie to odstrasza. Nie mówię, że ma nie przeklinać, ale jak używa słowa na k co drugie słowo to jest to trochę odpychające. Ostatnio właśnie tak się robi, że dziewczyny zaczynają bardziej przeklinać niż faceci.


RE: Wulgarne dziewczyny. - jqtnm - 28-09-2012 15:09

Bardzo, ale to bardzo tego nie lubię. Wiadomo, że każdemu może się wymsknąć (sam w końcu święty nie jestem), ale ciągłe przeklinanie u dziewczyn mnie odrzuca!


RE: Wulgarne dziewczyny. - bikler - 02-10-2012 16:28

Jeśli dziewczyna przeklina jak jest zdenerwowana to nie mam nic przeciwko temu, bo każdemu puszczają nerwy i musi w jakiś sposób odreagować, ale jeśli dziewczyna używa języka wulgarnego praktycznie w każdym zdaniu no to to już jest niezbyt atrakcyjne.


RE: Wulgarne dziewczyny. - zajreg7 - 29-01-2013 12:33

Mnie to odstrasza takie dziewczyny bardzo często nie mają nic w sobie pozat6ymm i wnte sposób starają się zwrócić na siebie uwage.


RE: Wulgarne dziewczyny. - Majka - 22-03-2013 16:51

Jestem dziewczyną ale mnie też odpycha jak laska brzydko mówi, i w ogóle zachowuje się nie elegancko ... rozumiem że czasami każdemu może się zdarzyć, ale z umiarem.