Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
inni - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Miłość i Przyjaźń (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: inni (/showthread.php?tid=68)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: inni - Szymon199 - 23-06-2012 21:37

Osobiście dziewczyny mi przypadły do gustu, a co do tzw "innych" chociaż to i tak są ludzie, to jak chcą to niech sobie będą z kim chcą. Chodzi o to żeby być szczęśliwym ale jednak umiar jest wymagany, pokazywanie się z tym jest niesmaczne, to samo tyczy się też z resztą normalnych związków


RE: inni - Jacky - 24-06-2012 02:10

No mnie tak samo amba bierze jak widzę obnoszące się pary hetero jak homoseksualne. To i to wygląda paskudnie w wykonaniu jakichkolwiek innych osób niż Ja, hahahah


RE: inni - kamil207 - 24-06-2012 15:01

Właśnie czuję się obrażony, czemu ten temat nazywa się "inni" Co oni są z kosmosu czy jak? Może lepiej nazwać by go było wasze orientacje seksualne... to już mniej obrażliwe Smile Z góry dziękuje za zrozumienie Smile


RE: inni - Scelerisque - 25-06-2012 17:25

Zgadzam się z Kamilem...
Osoby homoseksualne nie są inne, tylko mają inna orientacje seksualną.
Mówienie na nich inni to jak nazywanie innym człowieka o innym poglądzie politycznym bądź religii.

Jeżeli to spam, to przykro mi bardzo.


RE: inni - Gemello - 25-06-2012 23:17

oni nie sa inni, tylko maja inna orientacje XD
Mistrzostwo xD


RE: inni - Jacky - 26-06-2012 01:26

Raz w pupcię to nie gej.


RE: inni - Słomka - 27-06-2012 21:12

Wśród moich znajomych nie ma osób homoseksualnych. Natomiast moja przyjaciółka jest biseksualna i nie ukrywa tego przed nikim. Nie mam nic do osób o innej orientacji. Powiem wam, że szanuję ich wybory i bardzo podoba mi się to, że się nie ukrywają. Nie odrażają mnie ani lesbijki ani geje. Nawet jak wy to nazywacie "pedałami" czyli tymi , którzy się przebierają i cudują to dla mnie są trochę śmieszni i zabawni. Smile))
Jak najbardziej szanuję Smile


RE: inni - dzelaa - 27-06-2012 21:22

raz w pupcię to nie grzech Big Grin


RE: inni - Gemello - 27-06-2012 22:13

co wy z ta pupa xD?

kakaowy pociąg XD


RE: inni - Jacky - 27-06-2012 22:58

Oj tam, oj tam ANCYMONIE TY.