Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Trójkącik - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Mężczyźni (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Trójkącik (/showthread.php?tid=67)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Trójkącik - Zepsuta. - 04-07-2012 13:29

PrawdziwyPolak, proszę Cię nie spamuj na forum poza tym nie uważaj się za takiego mądrego iż nie odpowiedziałeś na pytanie Scelerisque, a więc popełniłeś grzech uprawiając przedwczesny seks a jest to jeden z największych grzechów i myślisz że Bóg nie byłby w stanie wybaczyć trójkąta ? O ile się nie mylę wszystko jest dla ludzi, skoro on nas stworzył to wiedział na ile ludzki mózg może się rozwinąć i jeśli jest wszechmogący to wiedział że w końcu ludzie wymyślą takie coś jak trójkąt Smile, a więc proszę nie spamuj a jeśli chcesz to możesz napisać na PW albo do Scelerisque albo do mnie Smile.

Scelerisque napisał(a):DM i Zepsuta, przepraszam, za spam :<
Spoko spoko Smile


RE: Trójkącik - Jacky - 04-07-2012 16:30

Nie możemy atakować czyichś poglądów.... ale można je wyśmiać. - HAHAHAHAHAHA - dobra skończyłem

PrawdziwyPolaCZku, co do 95% katoli w naszym kraju to cóż... liczymy osoby tylko oszczone?
Ile osób w przedziale 15-25 lat widujesz w kościele? Dużo, mało? Bo ja jak przechodzę obok i wychodzą ze mszy to widzę dzieci, które nie wiedzą jeszcze co jest trzy, i starsze osobe (40-40 lat wzwyż) Generalnie to forum jest stworzone z myślą o nastolatkach, a tyle ile katolików jest lw naszym kraju, to mniej więcej ten sam procent osób młodych ma głęboko w tyłku, co ksiądz ma do powiedzenia. Jesteśmy młodzi, chcemy żyć po swojemu, i nie potrzebujemy ani w naszym życiu, ani na tym forum kogoś, kto ma zamiar nam mówić że robimy źle. Umiemy sami ocenić co jest dobre i złe, i nikt nie będzie nam WMAWIAŁ że jest inaczej. A szczególnie jakiś koleś zaślepiony wiarą. Jesteś niebezpieczny dla społeczeństwa, bo chcesz je ciemiężyć. Radzę Ci po prostu się wycofać, nikt Cię tu nie 'wysłucha'


RE: Trójkącik - MsSweet - 04-07-2012 19:44

Osobiście uważam, że uwłacza to kobiecej godności i nie rozumiem jak one mogą się na to godzić Sad


RE: Trójkącik - Misterio - 11-07-2012 19:15

Heheh z tym katolicyzmem to juz przesada widać że w domu sami pobożni katolicy Tongue
No i małe pytanko za co MsSweet ma bana ?


RE: Trójkącik - Scelerisque - 11-07-2012 19:29

Za to, że był PrawdziwymPolakiem i go zbanowali i zakładał nowe konta ;o


RE: Trójkącik - Snorlax - 11-07-2012 22:39

Mnie osobiście też wystarczyłaby jedna kobieta którą kocham ale z czasem jak w każdy związek tak i w sex wdaję się rutyna wtedy każdy potrzebuje jakiejś odskoczni np: można wprowadzać przeróżne zabawy z sex shopu bądź po prostu zabawić się w trójkąt chodź dla mnie osobiście najlepszym rozwiązaniem jest numer jeden.


RE: Trójkącik - Gemello - 11-07-2012 23:10

Zabawki sa lepsze od trojkaciku ; O ?

mnie by przerazala wizja jakiegos bzykajacego urzadzenia na moim.... przyjacielu xD np jak ta nakladka wibrujaca xD albo jakies zele xD albo kulki analne o_O... ee nie xD


RE: Trójkącik - Snorlax - 11-07-2012 23:13

Nie kwestionuję czy są lepsze czy nie ale na pewno nie każda kobieta chce dzielić się swoim facetem z inną kobietą a jak już jedną masz to przecież jej nie zdradzisz co nie??
Wtedy niestety trzeba sięgnąć po zabawki


RE: Trójkącik - Bezosobowy - 12-07-2012 02:24

Zależy jaki trójkącik.
Dwóch facetów, jedna kobiet - NIE
Dwie kobiety, jeden facet - owszem Big Grin


RE: Trójkącik - Gemello - 12-07-2012 03:33

3 kobiety : O
Im sorry man, i got a question!
Am i in heaven ? xD