Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Natrętna Kolezanka z klasy - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Kosz (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Natrętna Kolezanka z klasy (/showthread.php?tid=663)

Strony: 1 2


Natrętna Kolezanka z klasy - Gemello - 08-09-2012 23:48

Od niedawna chodze do szkoły z nowymi ludzmi. Są bardzo bardzo fajni, w szczegolnosci pare osob Big Grin Lecz problem nie lezy w nich a w mojej kolezance z lawki, jest ona bardzo wredna, lecz w tym rowniez nie lezy problem lecz rozchodzi sie o to iż ona ma chec na pisanie po mojej rece Sad( a ja tego nie lubie, nie chce byc wredny dla mojej nowej kolezanki z mojej nowej klasy dlatego tez nie odmowilem kiedy padly slowa "pamaluje ci reke" Jak mam to odkrecic ? nie chce byc pomalowany Sad


RE: Natrętna Kolezanka z klasy - Henuttaunebu - 08-09-2012 23:54

Hahahahaha leję XD

Musisz być silny i stanowczy! Musisz powiedzieć NIE! Bądź bezpośredni i zdecydowany! Ona musi wiedzieć, że Ty nie będziesz tolerował takiego zachowania! Pokaż jej kto rządzi w tej ławce! XD


RE: Natrętna Kolezanka z klasy - Zonk - 09-09-2012 13:57

Dlaczego pomalowana ręka ci przeszkadza? ;o


RE: Natrętna Kolezanka z klasy - Gemello - 09-09-2012 23:52

bo sa zarazki i moja dziewczyna bd zazdrosna ze inna mnie dotykala i jeszcze zerwie ze mna Sad


RE: Natrętna Kolezanka z klasy - scrappy - 10-09-2012 00:04

Powiedz jej o swoich obawach, z dziewczynami trzeba szczerze! Nie martw się na pewno zrozumie!


RE: Natrętna Kolezanka z klasy - LaminutkaKK - 10-09-2012 11:46

Powiedz, że już ci eis to nie podoba. że nie chcesz być pomalowany jak dziewczynaSmile


RE: Natrętna Kolezanka z klasy - Scelerisque - 10-09-2012 18:51

Kulturanie spier*alaj ;3
Nie no, 'czy mogłabyś łaskawie nie malować mojej ręki, ponieważ nie życzę sobie tego. Masz swoją rękę po niej maluj.' Big Grin


RE: Natrętna Kolezanka z klasy - jachous - 10-09-2012 22:52

Ładne i kulturalne NIE!
Ostatecznie zacznij jej malować po łapach Wink


RE: Natrętna Kolezanka z klasy - Gemello - 10-09-2012 23:43

Dziekuje wam za rady <3 jestem rad ze mi je daliscie, mysle ze to pomoze Smile !


RE: Natrętna Kolezanka z klasy - Zepsuta. - 10-09-2012 23:48

w takim razie można zamknąć ?