Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Narkotyki - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Używki (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Narkotyki (/showthread.php?tid=66)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Narkotyki - Jacky - 14-07-2012 04:26

(03-07-2012 14:00)kosa napisał(a):  przestan jak kawa moze byc nieiezpieczniejsza od np. kokainy? w takim razie chyba nie wiesz co kokaina robi z watroba skoro tak mowisz Smile nie mowie juz o takim dnie jak heroina.. ktore uzaleznia fizycznie po jednym uzyciu i ladujesz se skurczami miesni na centralnym...

Kawę(a raczej kofeinę) łatwiej przedawkować.

Ej serio, jak gówno wiecie to się nie wypowiadajcie, please?


RE: Narkotyki - Scelerisque - 20-07-2012 12:32

Po obejrzeniu 'Requiem for a Dream' jakoś nie bardzo mnie do tego ciągnie...
Kto chce brać niech bierze, ale niech nie rujnuje tym innym życia. Jak sobie chce zrujnować to jego sprawa.


RE: Narkotyki - DragonBorn - 24-07-2012 16:25

Narkotyków nie biorę, nie brałem i jestem przeciwny Tongue



_______________________
[Obrazek: skyrim.jpg]
[Obrazek: gryprzegladarkowe.jpg][Obrazek: grydladziewczyn.jpg][Obrazek: grymmo.jpg][Obrazek: grystrategiczne.jpg][Obrazek: grysportowe.jpg][Obrazek: strategicznegry.jpg]


RE: Narkotyki - dzuuliet - 30-07-2012 23:17

ja nigdy nie brałam narkotyków, ale nei jestem ich jakąś wielką przeciwniczką. są mi one obojętne Smile


RE: Narkotyki - blacklist - 31-07-2012 14:29

Nie brałam narkotyków, nie biorą i nie planuję raczej brać. Sąsiad przedawkował w zeszłym roku, kuzyn siedzi na odwyku, niektórych znajomych to mi żal po prostu jak ich widzę- nie dziękuję, nie chcę próbować. Dla meni to jest syf, wydajesz kasę na coś, co może zniszczyć lub skończyć twoje życie- faktycznie jest w tym ogromny sens.
Jeżeli inni biorą, to ich sprawa, nie podoba mi się to, ale nie przestanę się przcież odzywać do takich osób...


RE: Narkotyki - Kaliope - 31-07-2012 17:11

Ponoć wszystkiego trzeba w życiu spróbować...
Nie, to zdecydowanie nie dla mnie. Wystarczy mi widok znajomych po różnych tego typu 'gównach'. Jak ktoś chce.. niech bierze, sam kiedyś sobie powie "jaki ja byłem głupi/a". Powodzenia dla tych, którym to "smakuje"


RE: Narkotyki - Wonrz - 05-08-2012 16:14

Jestem zdecydowanie przeciwko narkotykom Smile


RE: Narkotyki - Tuptol - 05-08-2012 21:44

Nie, nie. Mnie do tego w ogóle nie ciągnie. Niby trzeba wszystkiego w życiu spróbować, ale .. ja chyba tak szybko tego wszystkiego nie będę próbować. Jak widzę kumpla, który przychodzi do szkoły najarany, to mam ochotę mu w łeb walnąć. Robi z siebie takie debil,że to nieporozumienie xd Jakby ktoś zaproponował, to powiedziałabym tylko "No, thanks", i zakończyła ten temat xd


RE: Narkotyki - turururu - 05-08-2012 23:09

(14-07-2012 04:26)Jacky napisał(a):  
(03-07-2012 14:00)kosa napisał(a):  przestan jak kawa moze byc nieiezpieczniejsza od np. kokainy? w takim razie chyba nie wiesz co kokaina robi z watroba skoro tak mowisz Smile nie mowie juz o takim dnie jak heroina.. ktore uzaleznia fizycznie po jednym uzyciu i ladujesz se skurczami miesni na centralnym...

Kawę(a raczej kofeinę) łatwiej przedawkować.

Ej serio, jak gówno wiecie to się nie wypowiadajcie, please?



Między dawką działającą a dawką "śmiertelną" jest niewielka(bardzo niewielka) różnica.!

"Ej serio, jak gówno wiecie to się nie wypowiadajcie, please?"


RE: Narkotyki - PARABOLAN - 06-08-2012 20:26

wszsytko co w nadmiarze szkodzi ci na cialo szkodzi ci na glowe i odbiera zdrowie zdrowie tak samo odbiera tobie wuda odbiero tobie panstwo odbiera takze smuda odbiera takze stres i ograniczenia zakazany owoc kusi mlode pokolenia