Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Narkotyki - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Używki (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Narkotyki (/showthread.php?tid=66)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Narkotyki - dzelaa - 14-06-2012 16:01

zioło to się paliło, ale takich ciężkich to ja dziękuję ..


RE: Narkotyki - Demolition Man - 14-06-2012 17:37

Ja jeszcze bym proponował spróbować LSA jest to legalny środek psychoaktywny zawarty np w nasionach niektórych roślin Big Grin Efekty są dość fajne, chęć podróżowania, słowotok, wyostrzenie kolorów,i poczucie błogości Big Grin


RE: Narkotyki - Krystian19 - 15-06-2012 12:34

Od kilku miesięcy codziennie zażywam amfetaminę


RE: Narkotyki - Jacky - 17-06-2012 00:20

Z technicznego punktu widzenia to marysia jest narkotykiem :x
Feta np. to stymulant, alkohol depresant i w ogóle...


RE: Narkotyki - kamil207 - 22-06-2012 09:21

Nie ćpam (dzięki za podkreślenie hihihi)


RE: Narkotyki - oskarkxyz - 25-06-2012 01:17

Narkotyki jak dla mnie to nic złego. Jeżeli chcesz to bierzesz - proste. Oczywiście gorzej jak diler nam to wciska. Ja jestem czysty i jakoś mnie nie kręci, żeby cokolwiek brać, ale jak będzie okazja to czemu nie.


RE: Narkotyki - Pleti - 25-06-2012 01:26

Mam pytanie chciałbym raz spróbować jakiegoś środka halucynogenego, czegoś co nie wpływa na stan zdrowia w takim stopniu że trzeba to brać cały czas. Chciałbym raz spróbować czegoś ciekawego na wakacje. Bo czasem palę marysie z kumplami ale mnie do tego nie ciągnie tak okazyjnie jak ktoś poczęstuje Smile Czekam na odpowiedz


RE: Narkotyki - Jacky - 25-06-2012 01:36

Coś na co nie trzeba robić próby uczuleniowej? Psylocybilis Cubensis - czyli grzybki halucynogenne. Tylko one dość mocno obciążają wątrobę.( mniej więcej tyle co wódka w większej ilości ) LSD jest zdecydowanie najbezpieczniejsze, aczkolwiek dobrym pomysłem było by zrobienie sobie próby uczuleniowej (przyjęcie minimalnej dawki - ok. 100 mikrogram) a na pierwszy raz z LSD generalnie rekomendował bym nie branie więcej niż 160-170 mikrogramów (czyli nie więcej niż jeden mocny papierek) Po próbie uczuleniowej najlepiej odczekać 3 tygodnie, ponieważ tolerancja organizmu na LSD bardzo gwałtownie wzrasta, a obniża się w bardzo niskim tempie.


RE: Narkotyki - Pleti - 25-06-2012 01:44

Mam rozumieć że polecasz grzybki? a jeżeli bym nie zrobił próby uczuleniowej to jakie mogą być tego skutki ?


RE: Narkotyki - Jacky - 30-06-2012 16:50

Nikomu nie polecam. Co nie zmienia faktu że fazaojezuniesamowita.

Wiesz, jeżeli się okaże że jesteś uczulony, to możesz się nie odkręcić zwyczajnie. Chcesz ćpać to rób to z głową.