Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jałowa martwica guzowatości kości piszczelowej ;D - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Jałowa martwica guzowatości kości piszczelowej ;D (/showthread.php?tid=642)

Strony: 1 2


Jałowa martwica guzowatości kości piszczelowej ;D - jachous - 28-08-2012 22:58

Jałowa martwica guzowatości kości piszczelowej - czyli choroba Osgooda-Schlattera objawia się powstaniem guzu na górnej części kości piszczelowej.
I teraz pytanie czy ktoś to miał i ile u niego to trwało? Big Grin


RE: Jałowa martwica guzowatości kości piszczelowej ;D - scrappy - 28-08-2012 23:17

nie miałam, a Ty?


RE: Jałowa martwica guzowatości kości piszczelowej ;D - jachous - 28-08-2012 23:22

Właśnie mam. Dokucza strasznie, ponieważ jedynym sportem jaki teraz mogę uprawiać to pływanie, którego nienawidzę. Dochodzi jeszcze niemożność wstania z kucka i bieganie. ;<
I chcę się dowiedzieć ile mniej więcej u ludzi to trwało.


RE: Jałowa martwica guzowatości kości piszczelowej ;D - scrappy - 28-08-2012 23:26

Ale byłeś z tym u lekarza? Spytaj jego, tutaj pewnie nie znajdziesz zbyt wielu użytkowników, którym dokucza ta dolegliwość.


RE: Jałowa martwica guzowatości kości piszczelowej ;D - jachous - 28-08-2012 23:28

A podobno bardzo często się zdarza. Nakłamali mi najwyraźniej Big Grin


RE: Jałowa martwica guzowatości kości piszczelowej ;D - Błażejuu - 28-08-2012 23:56

łoooooooooooooooo azle smieszxna hcoroba


RE: Jałowa martwica guzowatości kości piszczelowej ;D - jachous - 28-08-2012 23:58

Taa barzdo śmieszxna Big Grin
EDIT: Yyy no, ten, przepraszam za OT :<


RE: Jałowa martwica guzowatości kości piszczelowej ;D - Mefju - 15-01-2013 14:17

czesc, mam to samo, od jakoś 7 lat, na prawym kolanie głównie, sprawia to ogromny ból, wczoraj byłam u ortopedy i stwierdził, że nic z tym nie zrobię, że operacja w tym przypadku nie ma sensu bo te dwa martwiaki znadują się w tym całym wiąziadle.


RE: Jałowa martwica guzowatości kości piszczelowej ;D - jarviss - 24-01-2013 11:03

I czym to się objawia? Jakiego typu problemy Wam doskwierają w czasie tej martwicy?


RE: Jałowa martwica guzowatości kości piszczelowej ;D - chuosta - 24-01-2013 14:52

(15-01-2013 14:17)Mefju napisał(a):  czesc, mam to samo, od jakoś 7 lat, na prawym kolanie głównie, sprawia to ogromny ból, wczoraj byłam u ortopedy i stwierdził, że nic z tym nie zrobię, że operacja w tym przypadku nie ma sensu bo te dwa martwiaki znadują się w tym całym wiąziadle.

A byłaś u prywatnego lekarza czy publicznego ? Jak publicznego to idź lepiej do jakiegoś prywatnego lekarza, ponieważ publiczni lekarze nie zawsze przykładają się do swoich obowiązków.