Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Samobójstwo - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Społeczeństwo i wydarzenia (/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Wątek: Samobójstwo (/showthread.php?tid=630)

Strony: 1 2 3 4


RE: Samobójstwo - Myszolupa - 29-08-2012 16:38

No cóż, w ostatnich latach zrobiło się pełno pseudosamobójców. Czyli 12-13 latki, które uważają, że mają okropne życie, bo chłopak który im się podoba ich nie kocha, albo mama nie kupi im tego co chcą. A co o prawdziwych, zdesperowanych? Oczywiście samobójstwo to jakieś rozwiązanie, tylko czy to konieczne?


RE: Samobójstwo - Rossonero - 03-09-2012 18:17

Jak dla mnie ostatni debilizm jaki robi debil w swoim życiu. Jak ktoś chce popełnić samobójstwo z "miłości" (Hahahahaha) to mi się chce śmiać... Są ludzie którzy mają większe problemy od nich i jakoś żyją. Nie lubię swojego życia - ale dlaczego mam się go pozbawiać? Mogę zawsze coś zmienić, albo komuś życie zmienić.


RE: Samobójstwo - Rybka1648 - 16-09-2012 11:33

Samobójca nie jest tchórzem!
Ku**! Zapamiętajcie to ! Samobójca to osoba słaba, która ma problemy, których nie potrafi naprawić. Nie śmiejcie się z takich osób, bo sama wiem jaki człowiek może być słaby.


RE: Samobójstwo - niemenka - 03-03-2014 15:42

Niestety obecnie coraz więcej osób popada w depresję co jest najczęstszym powodem samobójstwa. Niestety ale jest to poważna choroba, z którą często bardzo ciężko jest sobie samemu poradzić.
Muszę przyznać, że sama kiedyś miałam myśli samobójcze ale na szczęście mama poradziła mi wizyty u psychologa. Chodziłam do tego gabinetu psychologicznego w Warszawie: http://psychoterapia-kielczyk.pl/ i naprawdę pomogło mi to odzyskać wiarę w siebie.
Warto jest skorzystać z pomocy.


RE: Samobójstwo - yoohoo - 12-05-2014 08:13

Moim zdaniem samobójcy to osoby chore, z problemami psychicznymi - może nie w tradycyjnym ujmowaniu, ale na pewno posiadają pewne problemy a na dodatek nie potrafią sobie z nimi poradzić.


RE: Samobójstwo - drzewo - 28-06-2014 10:24

Dużo samobójstw jest obecnie o tym się nie mówi w mediach.Gro ludzi to osoby młode które straciły pracę i nie dały radę utrzymać rodziny.Każdy ma prawo do pracy i zaspakajania swoich potrzeb.


RE: Samobójstwo - AnitaK - 08-07-2014 10:47

na prawdę ciężko mi zrozumieć czemu ludzie to robią... to jest po prostu strasznie Sad


RE: Samobójstwo - Tajemniczy_Don_Pedro - 29-06-2016 15:41

Mówi się o samobójcach jako o tchórzach, ale tak naprawdę muszą oni pokonać jeden z najsilniejszych ludzkich strachów, ten przed śmiercią. Nie każdy jest w stanie go przełamać i się zabić.
Choć oczywiście nie mówię, że samobójstwo nie jest pewnego rodzaju tchórzostwem - polegającym na tym, że człowiek bardziej boi się życia niż śmierci.


RE: Samobójstwo - bekemot - 30-08-2016 15:12

to sa ludzie z jakimiś shorzeniami w mozgu niestety Sad


RE: Samobójstwo - Kapitan - 13-09-2016 15:17

Nie no, po prostu potrzebują profesjonalnej psychoterapii.